Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez normális érzés?

Ez normális érzés?

Figyelt kérdés

Sokszor vagyok az iskolaban(kozep) maganyos,kiderultek a "baratokrol" erdekes dolgok.Kozben es elotte is szivesen beszelgettem egy tanarral.A tanar(45/N) peldakepemme valt,es o is megkedvelt engem.Tulajdonkeppen szeretnek vele tobbet beszelgetni,mert tobbre tartom ot a jelenlegi osztalytarsaimnal(akik furcsak nekem,es meg gyerekesek).En nem erettebbnek tartom magam,inkabb erdeklodonek,aki szivesen ker egy sokat tapasztalt,eletrevalo,bolcs,szeretetremelto embertol tanacsot..olyan szivesen hallgatom ot..!:)

18/L


2014. jan. 9. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Egy bizonyos szintig az, de mivel már feltetted ezt a kérdést, valószínűleg már más is felmerült benned vele kapcsolatban, így már nem normális...
2014. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális sztem
2014. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem merült fel más:se szerelem,se vonzalom.Nem is fog!:) Ismerem magam ennyire.

De szerintem kevés hozzám hasonló ember van..vagy egyáltalán nincs is ilyen ember.

2014. jan. 10. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális érzés. Ő érdeklődik irántad, megérti a gondjaidat, biztosan érettebben viszonyul hozzád, mint a középiskolás társaid. Örülök, hogy ilyennek látod ot!
2014. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is sokkal jobban el tudok beszelgetni a felnottekkel barmirol, mint a korombeliekkel. Teljesen normalis ez.:)
2014. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2014. jan. 15. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!