Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normális érzés a részemről? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális érzés a részemről? :/

Figyelt kérdés
Az exemmel 1 hete szakítottam, mert bevallotta, h megcsalt (lefeküdt egy másik lánnyal)! Majd 2 éve voltunk együtt, ezért a kapcsolattartás MÉG fenn áll! Ma felhívott és a hangján éreztem, h valami nincs rendben! A nagymamája elhunyt! Miután letettük a telefont kezdtem magam rosszul érezni, h nem vagyok ott vele és nem vigasztalom meg, de aztán észbe kaptam, h hoppá, mi már szakítottunk és nem lehetek mindig ott vele! Ez miatt lehangolt vagyok! Hogy kezeljem ezt a helyzetet? :/

2014. jan. 9. 19:17
1 2 3
 1/21 Lávalámpa. ***** válasza:
72%

Ha szakítottatok, akkor már nem kötelességed ott lenni vele.

Szar helyzet, de ő csinálta magának.

2014. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Annyit jelez, hogy szorult beléd emberség, legalábbis szerintem... de azért ne bocsáss meg neki...
2014. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A megbocsájtás kizárt, csak mintha kötelességemnek érezném, h most mellette legyek.. És ezt az érzést akarom elhessegetni, mert tudom ha elmegyek hozzá, akkor meglágyul a szívem is felé!
2014. jan. 9. 19:20
 4/21 anonim ***** válasza:
Ne menj el hozzá,ha szüksége lesz rád akkor majd elhív magához.
2014. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hívott... De tudom, akkor sem szabad elmennem, mert csak megsajnálnám!
2014. jan. 9. 19:22
 6/21 anonim ***** válasza:

A jelek szerint jó szíved van... de azért szerencsére nem túlságosan.

Nem kötelességed, egy ilyen után én szóba sem állnék vele, de nem vagyunk egyformák.

2014. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem érzelmileg, úgy reagálsz erre a helyzetre, mint akinek helyén van az, aminek a helyén kell lennie.
2014. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az egész attól függ, hogy miért csalt meg...Ha szándékosan, akkor megbocsájthatatlan, de ha pl egy buli után fel volt pörögve, és ivott is, akkor valamilyen szinten talán megbocsájtható. Nem tudom hány évesek vagytok, de a 2 év nem olyan rövid idő, nyilván elég komoly volt köztetek a dolog.

Ha úgy érzed, hogy mellette kell lenned, akkor legyél ott, mint barát. És ha esetleg úgy érzed, hogy adnál neki még egy esélyt, szerintem adj (de csak ha ez volt az első félrelépése!). Mindenki követ el hibákat...

2014. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Összevesztünk egy piti kis hülyeségen, ő berúgott, elment a haverjához és az első szembejövő nővel megtette...
2014. jan. 9. 19:29
 10/21 anonim ***** válasza:

jó szíved van, de ő dögöljön meg!


nem lenne egyedül ha nem spriccel másba


30+F

2014. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!