Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha utál az osztály...

Mit tegyek, ha utál az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok.

sajnos idén volt egy osztályfőnök csere. eddig is tanított a nő és eddig is éreztem, hogy nem vagyok neki szimpatikus, de ez már átalakult utálattá.


az összes bűnöm csak annyi, hogy szóban nem tudok szépen felelni nála. (írásban 4es 5ös vagyok)


a barátom az évfolyamtársam és amikor együtt vagyunk a szünetben, szoktunk ölelkezni meg egy-két szájra puszi is elcsattan. (nem smárolás!) egyik tanár szólt neki, hogy látott minket együtt és nem tetszett neki, ezért az egész osztály előtt elkezdett kiosztani, hogy különítsem el a magánéletet az iskolától, ne itt legyek vele, de még kevesebbet kéne amúgy is, mert nem vagyok jó tanuló. azt hiszi, emiatt...


az egyik osztályfőnöki órán a jegyeim miatt bántott. kimondta a nevemet és fennhangon mondta, hogy mennyire sz*r vagyok... (nem szó szerint) másokkal ezt nem csinálja. azt is mondta, hogy simán elérheti, hogy megbuktasson az a tanár, akinek az óráján gyengén teljesítek. és ezt mind az egész osztály előtt kellett...


van egy osztálytársam, aki egyszer megalázott (nem mondom el a történetet) az osztály előtt, de ő nem mondott semmit, sőt, félig mosolygott is. ha másnak szólnak be, akár csak egy kicsit is, akkor rögtön leállítja az embert és leszidja.


pedig amúgy értelmes, empatikus nő, az osztály nagy része szereti.


mit csináljak?


17/L


2014. jan. 13. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Én most vagyok végzős (18/F). Engem is utál az osztályfőnököm. Utálom a tantárgyát, látványosan leszarom az óráit, nem írok neki házit, és néha szeretek pofátlan lenni vele. Csak idén 3 szaktanárit és 8 1-est szedtem be tőle. (és még csak január közepe van) Szerencsére amit tanít nem érettségitárgy, úgyhogy valójában tök mindegy. Amúgy nem vagyok k_csög tanárokkal, de ez rászolgál, az egész iskola utálja. Engem azért rühell, mert jól tudja, hogy mindenki gyűlöli, de ha én nem lennék, nem szembesülne vele.

Hogy mit lehet csinálni: Leszarni, mit pofázik. Nálunk beállt egy kellemes állapot, ahol ő engem nem tud felhúzni, én viszont a plafonra vágom 1,5 perc alatt.

2014. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként az osztályfőnökömet nem csak a diákok utálják, de a tanárok is. Ezt még bele akartam írni, de kimaradt. :D
2014. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit tanít?
2017. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!