Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utál, bunkózik, pedig semmit...

Utál, bunkózik, pedig semmit nem követtem el ellene. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

már nagyon zavaró az egyik osztálytársam. 11.-esek vagyunk. soha semmit nem követtem el ellene, nem szóltam be neki, nem beszéltem ki, nem bántottam meg semmivel, igazából nem is nagyon beszéltünk. idén viszont nagyon elkezdett megutálni és bunkózni a csaj. szerintem az oka az, hogy irigy. nekem is az osztályba jár a pasim és neki is. a mi kapcsolatunk nagyon jó, sokat vagyunk együtt, látszik rajtunk mások szerint, hogy szeretjük egymást.:) az ő pasija először fel sem vállalta a csajt, most már igen, de minden héten bőg a csaj a suliban, mert majdnem szakítanak. pár osztálytársam mondta, hogy kibeszél a hátam mögött, de azt nem árulták el, hogy mit mond, mert "jobb, ha nem tudom".


már nagyon zavaró. nem az a típus, akivel értelmesen meg lehet beszélni a dolgokat... és elég népszerű is, tehát ha nagyon összevesznénk vagy ilyesmi pár emberen kívül mindenki mellé állna.


és szerintem már rég kinőttünk abból a korból, hogy ok nélkül szivatni kell valakit.


17/L


2013. dec. 16. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni, had főjön a saját levében, nem is kell hozzá szólni, ha bunkózik nem kell rá reagálni sehogy és kész.
2013. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utál, bunkózik, pedig semmit nem követtem el ellene. Mit tegyek?

Utal - ezen nem tudsz valtoztatni, te sem szeretsz mindenkit ugye? Es azok, akiket te nem szeretsz, foglalkoznak azzal, hogy te nem szereted oket? Ugye nem? Nahatakkor, te minek foglalkozol azzal, hogy o utal?


Bunkozik - megis hogyan? Tudod mit, ne valaszolj csak gondolkozz el. Ha veled, vagyis eled allva szemtol szemben bunkozik, akkor csavarj le neki egy nagy pofont es tobbet nem fogja csinalni. Csak addig bunkozik, amig hagyod!


Ha a hatad mogott bunkozik, arrol hogyan szerzel informaciot? Megkerdezed masoktol? Miert kerdezed? Ha nem kerdezed, de van pl. egy ember aki mindig beszamol, akkor azt az illetot allitsd le. Kuld el a fenebe, mondd meg neki, ha masrol nem kepes beszelni, csak az ominozus csaj bunkosagairol, arra nem vagy kivancsi. Hoppa, maris nem fog bunkozni a hatad mogott, vagy legalabbis te nem fogsz rola tudni.


Mit tegyel? Elsosorban ne foglalkozz vele! Tudod ez olyan mint a macskanal a hatvakaras. Amig simogatod, addig mindig jon es tarja a segget, hogy itt meg ott vakard. Hanyagold par napig es meglatod, hogy elobb utobb feled se fog nezni.

Sugok: a hanyagolas azt (is) jelenti, hogy nem foglalkozol a hatad mogotti bunkozasaival!

2013. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezennel felírok neked napi két lesz@rom tablettát. :)
2013. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!