Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek?! Kedves fiu...

Mit tegyek?! Kedves fiu vagyok mindenkivel. Segítek mindenkinek. De az osztálytársaim piszkálnak egyfolytában néha megpofoznak . Pedig nem piszkálom őket nem szívatom és még is bántanak

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Épp ezért csinálják ugyanez volt a problémám gimiben
2014. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azért csinálják, mert hagyod. amelyik piszkál, azt nyomd le a földre és ülj a fejére, utána majd békénhagy.
2014. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oké de ha 2-szer erősebb nálam
2014. jan. 15. 16:45
 4/10 anonim válasza:
0%
Sejtem hogy ki vagy, osztálytársacskám....
2014. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kameko-san ***** válasza:

Utolsó, mi van, ha pont az én osztálytársam? :D Azért mélyre menő következtetéseket ne vonj le 5 mondatból. :)


Kedves Kérdező!

Nálam is ez a probléma, csak én lány vagyok. De egy ideje már próbálok nem foglalkozni a piszkálódással, és csak azokkal vagyok nagyon kedves akik nem "bántanak". (Ezt most ne úgy vedd, hogy a többiekkel bunkó vagyok, csak leszoktam a viszonzás nélküli önzetlen kedvesség dologról. :))

2014. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kameko-san ***** válasza:
Egyébként hányadikas vagy?
2014. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a baj, hogy mindenkivel kedves vagy és mindenkinek segítesz. Csak azzal légy kedves aki veled is kedves! És azzal pedig légy bunkó, aki veled is bunkó.

Én nem akarlak verekedésre biztatni, vagy ilyesmi, de ha megpofoz, te is üss vissza, mert így azt hiszik, veled bármit megtehetnek, te akkor is kedves leszel és segítőkész.

2014. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BalaZS7 válasza:
100%

ezek a nagyképű, beképzelt "ki vagyok én vagyok" típusú izomagyak.Többnyire cigányok gondolom.Nálam sajna a legtöbb cigány aki ilyen.De Fel a Fejjel!!!ha elzárkózol és még rosszul is érzed magad a lehető legrosszabbat csinálod!!!

Ha erősebb nálad társulj a haverokkal de semmiképp ne hagyd magad mertösszetörik a lelki világod!!!velem is ez történt és mai napig ha rá go dolok rosszul érzem magam. Kitartás!

röviden:

-ne hagyd magad ha beszól szolj vissza(m1 hogy mit de ne lássák rajtad hogy rosszul esik neked amit mond.

-próbálj velük ha erkodni vlahogy ( jó lehet hogy ez hülyén hangzik mert utálod őket) de ha szimpatikus leszel nekik nem fognak szekálni hanem meg kedvelnek.

Még egyszer fel a fejjel ne hagyd magad én ebbe a hibába estem és leszégyenítettek mindig az osztály előtt.

2014. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
10-es vagyok. Koszonom szepen a tanacsokat:)) ezek jol estek:))
2014. febr. 15. 22:35
 10/10 Trixi74 válasza:
Szia!Figyike én is így vagyok vele mindig ok nélkül bántanak és szivatnak.Épp most vergődök át ezen.De hát nem hinném...de sztem nekem rosszab hisz a szüleim is folyton bántanak legszivesebben elmennék otthonról.Sajna nem tok veled mit csinálni,hisz én is most olyan helyzetbe vok mint te még nem tom h mennyek ezen végig... :(
2014. márc. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!