Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindig bántanak a suliba az...

Mindig bántanak a suliba az osztálytársaim a fiúk. Pl azzal hogy b**tam már a barátommal meg ilyenek meg hogy kövér koca vagyok stb. Mit tegyek hogy nem bántsanak? Ha visszaszólok nekik még inkább nem hagynak.

Figyelt kérdés
És még az anyukámat se és az osztályfönökömet se érdekli.

2014. jan. 4. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Igazából ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni. A kövér kockákat szívatni fogják a sulban, amíg csak világ a világ. Life is good...
2014. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2014. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
lány.
2014. jan. 4. 18:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak a neved miatt kérdeztem.


Mi lenne, ha pofán baszkurálnád őket? Vagy pisipumpán?

2014. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én lennék a hibás.
2014. jan. 4. 18:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak olaj lenne a tűzre. Akkor már szentesítenéd a hadjáratukat, és "indokot" adnál nekik a továbbiakban.
2014. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény! Megértem, hogy milyen rossz lehet neked. :(
2014. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
szia ha szeretnél beszélgetni a sulis gondjaidról irhatsz :)
2014. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 dominika72 válasza:
Nekem van egy évfolyamtársam aki annyiszor letehenezett ,nem szóltam vissza egy ideig volt egy alkalom amikor nagyon dühös lettem. Bejött a termünkbe és ott mondta. Én meg kilöktem a teremből Amugy2x akkora mint én sulyba és magasságbade valahogy sikerült kilöknöm de csak eggyet lépett hátra aztán mondta hogy nyughassak tehén erre emg hozzávágtam az üvegem. xd lenyugodott azota :DÉn mindíg olyan voltam hogy vissza szólok /szóltam te se hagyd magad ! Én mikor kisebb voltam mondtam anyumnak de nemtudott mittenni tesom fiú meg mondogatta hogy védjem megmagam, mert más nemfog. Azért basztatnak téged mertbuták.nefoglalkozz velük. Tudom hogy mennyire rosszul esik nekem is mindenalkalommal. Ha gondolod nyugodtan írj üzit és akk mesélek meg teis és kiötlünk valamit ellenük :"D :D
2014. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne vegyél róla tudomást
2014. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!