Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy unalmas, nem nagyon...

Ha egy unalmas, nem nagyon kedvelt, visszahúzódó iskolatársatok egyszer csak menő hajat csináltatna magának, mi lenne a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mondjuk felzselézné, vagy oldalt, hátul rövidre vágatná felül hosszabb maradna a haja, ahogyan mostanában a divat.

Elkezdenétek máshogy tekinteni rá, vagy rossz véleményetek lenne, pl. hogy egy szerencsétlen senki aki próbál menő lenni, de nem nagyon megy neki?

Mert gondoltam, valami menőbb hajat akarnék magamnak az átlagos, lapos haj helyett, csak nem tudom mit szólnának hozzá a többiek.


2014. jan. 18. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem pl. nem tetszik az a haj. Kb. annyit gondolnék: nah,már ez is tömegember lett.
2014. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben megkérdezném a fodrászt mi állna jól, aztán ha szerinted jól néz ki, akkor jól néz ki és ez a lényeg ;)
2014. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy unalmas, nem nagyon kedvelt, visszahúzódó iskolatársatok


felőlem akár a fejetetejére is állhat, ha eddig nem foglalkoztam vele akkor egy új frizurától se fogok...

2014. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki kedvel megdicsér, aki nem az meg úgyis leszól, a többi meg sz..rik rá.
2014. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én magasról lesz*rom, mit szólnak hozzá "a többiek"!
2014. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Én lenézném mert tudnám hogy megfelelési kényszerből tette.

És még jobban semmibe venném.

2014. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Soha nem érdekelt mások véleménye. Ha eddig nem figyeltek Rád,akkor az új haj miatt sem fognak. Max. még ki is röhögnek,hogy mennyire próbálkozol. Akivel jóba vagy az talán megdícsér,aki meg le sem szart,eztán sem fog.

De inkább kérdezd meg a fodrászt,hogy milyen haj állna jól!

2014. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha jobb lenne hajad nőne az önbizalmad is és szép lassan vissza mernél nekik szólni. Velem is így volt, de nem ezért csináltattam frizut hanem csak kedven volt am az is megdicsért aki utál ha még is leszólnának sz*rd le. Most már tőlem is félnek és nem piszkálnak. Ui.: Csak akkor vállald ha neked is tetszik.
2014. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!