Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nehezen barátkozok nagyon,...

Nehezen barátkozok nagyon, iskolában egy haverom sincs, így hogyan haverkodjak össze ezzel az évfolyamtársammal?

Figyelt kérdés

Mindenki sz*rik rám az iskolában, egy évfolyamtársam van, akivel árnyalatnyival jobb kapcsolatban vagyok, ő köszön nekem meg facebookon normálisan válaszolgat. Nem nevezném havernak még, de esélyét látom, hogy legalább ő lehetne majd a haverom, hamár más nem.

Mit tegyek, hogy összehaverkodjak vele, ha élőben elég határozatlan vagyok mindenkivel? Próbáljak szóban beszélni vele, meg nyáron kihívni a városba csinálni valamit majd?


2014. jan. 18. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiánnyal szenvedsz, ezért vagy határozatlan! Amíg te nem érted meg magad, addig, hogy várod, hogy más megértsen? Menj oda ahhoz, aki szimpatikus egyszerűn(persze előtte gondold át miről akarsz vele beszélni, ha kell magadba játszd el a szitut, de csak akkor, ha élőben nem így alakul, ne zavarodj össze!!) és beszélgess vele. Ennyi, nem biztos, hogy igaz barátra lelsz, de akkor is lesz kivel lenned? Az osztályod milyen ott nem tudsz barátkozni? Én mindenképpen először azt javasolom, növeled az önbizalmad, mert ha nem teszel érte, akkor nem biztos, hogy magától fog nőni!! :)
2014. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!