Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk az egyik...

Mit csináljunk az egyik évfolyamtársammal, aki elég nehéz eset? Többi lent.

Figyelt kérdés

A szent István Egyetemen tanulok alapképzésen. Sajnos van egy évfolyamtársunk (fiú), akinek eléggé deviáns a viselkedése. Ezalatt a következőket értem:

- zavarja az órákat és a többiek haladását is gátolja

- a tanárok nem győzik őt fegyelmezni

- csomó embernek gátlástalanul beszól (többek között nekem is)

- volt olyan hogy a tanár előtt megvádolt engem lopással, de a tanár szerencsére nekem hitt és nem neki

- rémhíreket terjeszt rólam, hogy azért írom meg mindig a legjobbra a zárthelyi dolgozatokat, mert ő szerinte én puskázok

tegnap órán is bekiabálta azt, hogy a tanár azt mondta hogy én puskáztam, pedig nem igaz

- mikor ösztöndíjat nyertem, mondta nekem hogy " mondjak már le róla a szegényebbek javára"

- mikor megtudta hogy alkalmanként elvállaltam diákmunkát, azt a szemembe mondta, meg másoknak azt terjesztette, hogy a testemmel kerestem a pénzt, pedig ez nem igaz.

Sajnos a tanároknak és a hallgatók többségének is nagyon elege van a srác hülyeségéből és mi már tehetetlenek vagyunk. Várom értelmes emberek megoldásait.


2013. máj. 10. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
le kell tojni a fejét. komolyan, ezzel nem lehet mit csinálni. ezek szerint ő még a gimibe való
2013. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
alapképzésre jár a gyerek, csak bizonyos óráink közösek, de ez nem egészen jó megoldás, mert én már próbáltam elengedni a fülem mellett és csakazértis csinálja. Én félek, hogy erőszakosabban fel fog lépni. mondjatok még megoldási javaslatokat.
2013. máj. 10. 10:51
 3/12 A kérdező kommentje:
némelyik középiskolás kölyök is ezerszer normálisabban viselkedik mint ő.
2013. máj. 10. 10:52
 4/12 anonim ***** válasza:
és a tanulmányi eredményei milyenek? nem fogják kirúgni?
2013. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem áll túlságosan pozitívan a tanuláshoz. Ebben a félévben is várhatóan bukni fog legalább 1-2 tárgyból. Én meg évfolyamelső vagyok és lány. De azt nem hagyhatjuk, hogy sértegessen minket. A tanárok is tehetetlenek már.
2013. máj. 10. 11:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A probléma az, hogy valószínűleg beteg a gyerek.

Nálunk is vannak ilyenek. Most az egyiknek már rendőrségi ügye is van, mert állítólag azt terjesztik róla, hogy molesztálja a csoporttársait, és rendőrségre ment emiatt. Tanúskodás meg minden egyéb van. Senki nem szereti az ilyesmit.


Nem érdemes ilyenekkel foglalkozni. Persze, ez rettentően nehéz, de félő, hogy te fogod arövidebbet húzni. Ez a probléma azzal, hogy kábé mindenki, aki siekresen leérettségizett, bejut a felsőoktatásba, hogy egy halom pszichiátriai eset is bekerül.

2013. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ezzel én is egyetértek, hogy most már szinte minden hülyét felvesznek a felsőoktatási intézményekbe. De az sem kizárt hogy ez a gyerek pszichiátriai eset, emellett, még borzasztó tiszteletlen és alpári módon viselkedik. És még ő sajnáltatja magát előttem, hogy ő milyen szegény körülmények között él.
2013. máj. 10. 11:06
 8/12 A kérdező kommentje:
adjatok még tanácsot légyszi!
2013. máj. 10. 11:11
 9/12 anonim ***** válasza:
de milyen tanácsot vársz?? nyomj fogkrémet az arcára? vagy mi? nem értem, erre mit lehetne mondani.
2013. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ennél értelmesebb választ vártam volna kedves utolsó.
2013. máj. 10. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!