Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátom nem hagyja hogy más fiúkkal haverkodjak? 16l 19f

Figyelt kérdés

Szóval nem rég jöttem össze az első barátommal, akit nagyon szeretek. Viszont megkért hogy ne barátkozzak fiúkkal. Nincs sok fiúbarátom, 2-3 oszt.társam van akikkel szeretek hülyülni, 2 éve nagy haverjaim, de tényleg csak nevetgélni szoktunk együtt, viszont nagyon nehéz lenne egyik napról a másikra lezárni velük..(és értelmét sem látom mert nem jövünk be egymásnak, az egyiknek csaja is van, tényleg csak haverok, kb mintha testvéreim lennének)

Szerintetek ez normális a barátom részéről?


2012. dec. 25. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális, nem várhatja el tőled, hogy ne haverkodj srácokkal, ha nincs benne semmi több.

Leülnék vele megbeszélni a dolgot a helyedben, mert ez nem normális kérés, és hidd el, tapasztalat, ez csak rosszabb lesz. Először ne barátkozz fiúkkal, aztán meg már az utcára se menj, vagy külön ne ülj be valahová a barátnőiddel.. Voltam ilyen kapcsolatban, az elején világossá kell tenni, hogy nem szólhat bele ezekbe a dolgokba. Amúgy meg össze is ismertethetnéd őket, hogy lássa is, hogy ott semmi nincs, amire ennyire féltékenynek és bizalmatlannak kellene lennie.

Egy a lényeg: ne hagyd magad, mert nagyon bánni fogod utólag..

23/N

2012. dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Féltékeny a baratod,fél hogy elveszit csupán enyi.
2012. dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te részedről nem,

az övéről igen.

2012. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem normális...

nekem is így volt, csak nekem barátnőm volt iszonyat féltékeny... vége is lett

2012. dec. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az nem hagyja?


Szóba nem állnék ilyen pasassal!

2012. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen nővel találkoznák,hamar választás elé állítanám,vagy elfogadja hogy női ismerőseimmel is foglalkozok vagy keressen neki megfelelőt.


Te is eképpen kellene hogy kiállj magadért.

2012. dec. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem normális. Egy párkapcsolat nem azt jelenti, hogy rajta kívül nem létezik senki és semmi.
2012. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mivel fiú és lány közt nincs haverság/barátság, az h összejárnak rendszeresen mellettem nagyon is szakító ok lenne
2012. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!