Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mondják ezt a lány...

Miért mondják ezt a lány évfolyamtársaim?

Figyelt kérdés

Minap eljöttek hozzánk a védőnők.Hosszú göndör hajam van,ami ápolt,sokan megdicsérik.Hátrahajtottam egy kicsit a fejem,hogy a védőnő jobban hozzáférjen a hajamhoz.Erre elkezdték mondani hogy vasaljam ki,nem irigylik,stb.

Miért mondanak ilyet?


2014. jan. 21. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű. :D Mert irigyek, hogy soha nem lesz nekik olyan szép göndör hajuk, mint neked. Én mondanám nekik, hogy szeretem a hajam, ezzel csak megenné őket a penész, még jobban! ;)
2014. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Legközelebb ezt fogom csinálni!:d

Ez a haj már a pokolba kerget...az emberek egyik része dicséri,a másik meg irritálja és ezt direkt ki is mutatják,mintha én tehetnék róla.

2014. jan. 21. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk. A foglalkozásuk védőnő és nem fodrász...
2014. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a védőnők mondták,az évfolyamtársaim.
2014. jan. 21. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert épp most a vasalt haj a "trendi", és az ilyen sunyi p.csák szeretik tenni-venni magukat, főleg ha látják, hogy van vki, aki annyira önálló, hogy nem kezdi el vasalgatni a haját csak azért, mert épp ebben a közegben a vasalás nem trendi. Szóval irigykednek is meg azok, akik csak a tucat külsejükkel tudnak kitűnni, élvezik, ha vkit fikázhatnak. Ilyen libáknak a szavára meg úgysem kell adni, akik olyan helyzetben kezdenek el ilyesmiről pampogni, amikor a kutya nem kérte ki a véleményüket.

Egyébként meg légy büszke magadra, te legalább nem roncsolod a hajad össze-vissza. Amúgy sem értem ezt a hajvasalás-őrületet... az egyetlen dolog, amiben az egyenes haj jobb, az az, hogy könnyebb fésülni, de könyörgöm, ha vki naponta vasalja, akkor ha nem fésűmániás, akkor nem fogja annyiszor fésülgetni, hogy megérje. A legjobb az, amikor alapvetően elég egyenes hajú lányok még tovább vasalják -.-.

2014. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, egyébként meg a libucik csak magukról állítottak ki szegénységi bizonyítványt a védőnők előtt, hogy mennyire nem képesek viselkedni. Legközelebb nyuodtan be is szólhatsz, hogy "Bocs, nem emlékszem, hogy kértem volna a véleményed / eteket", "Én legalább tudom, mi áll jól nekem / Nekem így tetszik", "Én meg örülök, hogy nem nézek ki úgy, mint minden 2. lány a suliban, hanem egyedi vagyok".
2014. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Alapvetően nem vagyunk rosszban,nem értem miért kell b*sztatni csak azért mert dús göndör hajam van.

2014. jan. 26. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!