Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerelmes vagyok a legjobb...

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés

Van az osztályomba egy aranyos, de elég hülyülős lány, akit óvoda óta ismerek. Ő a legjobb barátom kb. 3. óta. Szerintem ő nem szerelmes belém, de én viszont belé lehet. A haveromék hívták rá a figyelmem ezekre a dolgokra.

1. Délután mindig kivisszük sétáltatni a kutyáinkat, és én sosem akarok elszakadni tőle, mindig felhívom az anyukáját, hogy hadd maradjon még egy órát.

2. Ha átjönnek haverok és mondjuk épp írok vele Facebookon akkor még írunk fél õrát, mire végre el tudok tőle köszönni.

3. Amikor a tanár mondta, hogy korrepetálni kéne őt, én rögtön jelentkeztem, pedig nem értek a matekhoz, 2.58-ra állok.

4. Amikor ősszel eltört a karja én egy nap kb. 3-szor felhívtam.

5. Ma volt a szülinapja, (nekem meg holnap, 15.-e) és suli előtt vettem egy csokrot, suli után meg meghívtam a suli melletti cukrászdába.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba? Ezek a jelek arra utalnak?

Üdv. A Mikulás (holnap) 16 éves fia (Mikulás Jr. ThCh).



2014. jan. 14. 15:27
 1/3 Deliverance ***** válasza:
A leírtak alapján igen. De ezt csak te érezheted igazán. :)
2014. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, inkább örülj az érzésnek,mert később majd tudni fogod, hogy mikor érzel szerelmet egy nő iránt. De nyugodj meg, ez most majd nagy valószínűséggel el fog múlni és jön más lány iránti érzés, viszont örök életedre megmarad ez az első emlék.
2014. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen :)
2014. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!