Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy osztálytársatok tornaór...

Ha egy osztálytársatok tornaórán játéknál nem csinálna semmit, csak állna ott a pályán, mérgesek lennétek rá?

Figyelt kérdés

Mi lenne a véleményetek róla?

Mondjuk röplabda, futball, kosárlabda, ilyeneknél.


2014. jan. 21. 20:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Állna, vagy menne csak lassan a többiek után, vagy ilyesmit, attól függ melyik sport.
2014. jan. 21. 20:24
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez gyakori volt,legtöbbször ráhagytuk,főleg,ha tudtuk,hogy nem szereti az adott sportot.
2014. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Az attól függ mennyire szereti az adott játékot, mennyire ügyes benne, és milyen a testi adottsága, képessége rá hogy megfelelően tudjon teljesíteni. Ha próbálkozna azért nem haragudnék rá, mert akar ha esetleg tényleg csak állna és nem venné ki részét akkor dühös lennék rá nyilván mert meg sem próbálja, sajnos volt ilyen osztálytársam is. De volt olyan is aki adottságai miatt nem szállt be sok játékba, jó kosarazni beállt meg focizni focinál kiváló kapus volt ez nem vitás, kosarazni is elég jól tudott, főleg a passzolásokat tudta. De többibe nem remekelt igazán de nem is erőlködött meg sem próbálta.
2014. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanezt csináltam mindig:)Természetesen mérgesek voltak rám, de én vittem a legtöbbre abból az osztályból.
2014. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
mindenkinek más véleménye van de sokan utálatosak lennének vele mert az emberek 90%-a utálatos! az a 10% pedig kezd elkicsinyülni igy ez is csökkenni fog...
2014. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csináltam, ha nem szerettem az adott játékot, meg hát mindenki így van ezzel szerintem. Miért kellene ezért bárkire mérgesnek lenni? Tesiórán a játék azért van, hogy legyen valami vidám része is az órának, ha valaki utál mondjuk focizni, akkor neki miért kellene elrontani az örömét? Lehet, hogy nem is megy neki annyira, és csak elrontana valamit, akkor meg még mérgesebbek lennétek.
2014. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kameko-san ***** válasza:
100%

Én is sokszor állok csak ki a "pálya" szélére, mert egyszerűen béna vagyok a legtöbb ilyen sportban, csak útban lennék ott nekik.

Ezért kicsit dühösek rám (vagyis ránk, mert nálunk a legtöbb lány ilyen-olyan okokból nem áll be), de persze ha meg a bénaságom miatt elszúrok pl. egy gólhelyzetet, akkor meg megy a "minek vagy itt, ha ilyen béna vagy?" szöveg. ˇˇ

2014. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fociban én mindig ezt csináltam. Egyszerűen nem tudok focizni. Ha neki álltam volna ott bénázni, akkor egyből jött volna a hőbörgés, hogy "ne legyél már béna", úgyhogy hagytam inkább a fenébe. Engem az zavart rohadtul, hogy ha játék volt, akkor fiúknak mindig csak és kizárólag foci. A lányok ezer egy játékot kipróbáltak, nekünk meg mindig foci, a tököm tele volt vele, évente ha egyszer volt kosár.

Hála égnek már túl vagyok ezen. Nagyon rühelltem az általános iskolás meg gimis tesiórákat. Pedig nem vagyok a sport ellen, rendszeresen jártam futni is.

2014. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az ő döntésük,én egy játék miatt nem lennék mérges,csak magamat betegíteném meg(és ez nem egy szektás,meg karmás,meg anyámkínja susmus gondolat),hanem tényleg így lenne.. minek bántsak olyan embereket,akiket felesleges?Az ő élete,az ő saját döntései.:)

Örülök,hogy állna az adott gyerek,és nem mondjuk egy kerekesszékben ül..


18/L

2014. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
középsuliban én voltam az, aki csak állt...azért mert bénának éreztem magam úgyhogy azzal nem segítetek ha mérgesek vagytok
2014. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!