Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt meg mernetek tenni? (lent...

Ezt meg mernetek tenni? (lent vazolom)

Figyelt kérdés

Szoval, van, illetve mar csak volt egy tanarom egyetemen. (mar regota nem tanit engem) Az elso ora utan elkezdtunk beszelgetni es kiderult, hogy eleg sok bennunk a kozos. Ebbol a sokbol van egy valami, amirol (pontosabban akirol, egy elhunyt hires emberrol van szo) nekem van egy nagyon jo anyagom. Mondtam, hogy szivesen atkuldom, o meg mondta koszoni, orulne neki. Aztan nem sikerult, mert tul nagy fajl (video is van, nem csak irott szoveg), valamiert email-en nem ment, aztan nem is probalkoztam tovabb. Aztan meg egyszer ketszer osszefutottunk veletlenul, es beszelgettunk kicsit, de ennek nincs jelentosege, csak azert irom, hogy ertsetek, kepbe van velem.

A lenyeg, hogy en ezt az anyagot nagyon szeretnem eljuttatni hozza, mert tudom, hogy tetszene neki. (eskuszom nincs bennem semmilyen hatsoszandek) Talalkozni mar valoszinuleg nem fogunk, ezert ugy gondoltam feladom az egyetem cimere levelben, CD-n. Ezt csak azutan tennem meg, miutan elballagok (meg fel ev) es a boritekra sem irnam ra a nevem, hogy tenyleg semmilyen kellemetlenseg ne legyen ebbol. Megmernetek ezt tenni? Szeretnem, mert szeretek oromet okozni, csak o egy fiatal ffi tanar en me egy fiatal lany vagyok, es ebbol rogton kombinalnak (pedig nem kell, noi tanaromnak is kedveskedtem mar, akivel igy joba lettem), ha veletlen kiderul. Igazabol ettol felek, hogy ott mondjuk felbontjak a levelet, vagy ilyesmi. Szerintetek?


2014. jan. 23. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
és ha a tanészéki titkárnőnek odaadod, hogy adja oda neki?
2014. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

hogy ennyi idősen az embernek ne legyen ennyi esze....


toldacuccot.hu

mammutmail.com


ezek mind ilyen problémák megoldására lettek kitalálva...

legalább már tudod,hogy nem az eszedért kedvelnek.

üdv.

2014. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valoban, amikor en ezt kuldeni akartam meg nem ismertem ezeket az oldalakat. Most meg mar nem akarom ezen kuldeni, egyeb okok miatt. Szerencsere nem mernok informatikus vagyok. Es szerencsere nem vagyok annyira lelkiszegeny, hogy ez alapjan iteljem meg mas emberek tudasbeli kepessegeit. Oszinten sajnallak.

1: Akkor a tanszekvezeto tudna. (beceneven: a sarkany) Igazabol nem hiszem, hogy felbontanak a leveleket, vegulis miert tennek, ha szemelyre cimzett, csak minden bukasi lehetoseget elszeretnek kerulni.

2014. jan. 23. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt pontosan milyen nagy titokról van szó?

Ha jól értem, van egy elhunyt híres emberről egy jó anyagod. Ez lenne a hadititok?


Ha abszolút nincs mit titkolnod, akkor miért kell ennek ekkora feneket keríteni? Van egy anyag, fogod magad borítékba teszed, és beviszed a tanárhoz. Ha nincs ott, akkor megkérsz valakit, hogy adja oda neki ha látja.


Nem értem ezt a tipródást.

2014. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam es nem is fogok reszletekbe bocsatkozni, de fizikai tavolsag (100 km, ennyit azert nem utaznek) miatt, nem tudom odaadni se neki, se masnak. Ha erre mod volna, mar megtettem volna. Nem alternativakat kerdeztem, hanem arra voltam kivancsi, ti mernetek-e, nem "gaz"-e ilyesmit csinalni.
2014. jan. 23. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt az otleted. Nem gaz. :)
2014. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!