Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti el mernétek menni egy...

Ti el mernétek menni egy 14-15 hónapos gyermek mellől dolgozni úgy, hogy az apuka maradna otthon a kicsivel?

Figyelt kérdés
A párom egyéni vállalkozó, otthon dolgozik,viszont elég rossz anyagi helyzetbe kerültünk,viszont ha én elmennék dolgozni a Gyed Extra bevezetése miatt így sokkal jobban járnánk.Bölcsődébe nem tudom, hogy felvennék-e gondolom várni is kell, viszont nem szeretnénk több hónapot várni.Ő olyan munkát végez, hogy nem gond ha itthon marad,ráadásul segítség is lenne, nagymama,sógornő,aki szintén Gyes-en van) pár utcányira van.Néhány hónapra gondoltunk,amíg kifizetjük a plusz adósságokat és kitaláljuk hogyan tovább.Esetleg volt valaki hasonló helyzetben?
2014. jan. 4. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Mármint úgy érted, hogy bíznék-e abban, hogy a férjem normálisan ellátja a gyereket? Mert akkor a válaszom igen, teljesen nyugodt lennék felőle. (Az más kérdés, hogy nem lennék boldog a helyzettől.)
2014. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A szükség nagy úr. Mivel már nem annyira pici gyerkőcről van szó, és el vannak nagyon jól, el tudja látni akkor nyugodtan. Nem idegenre bízod, hanem az apukájára.
2014. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Boldog én sem vagyok a helyzettől nyilván,de jelenleg nem tudunk jobbat.Igen arra lennék kíváncsi, hogy kiveszi-e a párotok annyira a részét a baba körüli teendőkből,hogy nai 8 órán keresztül ellátja, ahogy kell?
2014. jan. 4. 17:28
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nálunk sokkal kisebb korban sem lett volna gond. Akár újszülöttként is rábízhattam volna. Mindig 100%-osan el tudta látni. Most is elvitte játszóházba a 17 hónapos lányunkat, hogy én tudjak egy kicsit tanulni. (amúgy tényleg azt csinálom, csak pihenek pár percet)
2014. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Miért gondolják azt a nők, hogy a férfiak nem tudják ellátni a gyereket ?
2014. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor 2 gyerekkel is itthon hagyom, úgy hogy a pici 4 hónapos, a nagy 4 éves.

Megbízók benne, meg tudja etetni, el tudja ronthatni...

A tiéd már nem pici baba, n hinnem hogy gondot okozna a párodnak.

2014. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem gondolom,hogy nem tudják ellátni, csak őszintén szólva anyaként kicsit rossz érzés, hiszen nekem lenne az elsődleges feladatom.Csak kíváncsi lennék, hogy másoknál hogyan működött, a baba és az apa hogy viselték és persze az anyák...
2014. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A saját párodat csak te ismered, mi nem. Az hogy a mi párunk mennyit foglalkozik a kicsivel, az a te döntésedet nem könnyíti meg. Ha elég odaadó apuka, és egy kis "tréninggel" be tudod tanítani, hogy mikor mit kell pontosan csinálnia, akkor nyugodtan vállalj pár hónap munkát. A kicsinek sem rossz, ha apukával is eltölt egy huzamosabb időt, szerintem a kettejük kapcsolatára is jó hatással lenne.

2014. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
én is ilyen tájt megyek vissza csak annyi különbséggel hogy én anyósomra fogom bízni a babát most 8,5hónapos és nagyon jól el tudja látni :)
2014. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
igen,rá merném-de azért bemennék a bölcsibe és rákérdeznék,hátha mégis felveszik.ha nem is most-akkor félév múlva..
2014. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!