Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan sz*rjam le az osztálytá...

Hogyan sz*rjam le az osztálytársaimat teljesen, hogy ne essen rosszul amit csinálnak?

Figyelt kérdés

Így 2 és fél év után teljesen nyilvánvalóvá vált már, hogy hiába próbálok bármelyikkel is beszélgetni, haverkodni, nem hajlandók, legtöbben köszönni se képesek nekem.

Bár próbálom figyelmen kívül hagyni őket, nem nagyon megy, rosszul esik látni nap mint nap, hogy ők milyen jól összemelegedtek, még egy korábban hozzám hasonlító osztálytársam is mennyire megváltozott, és közéjük olvadt mostanra.

Engem totál kiközösítenek, levegőnek néznek, egyesek szerintem még valamit pletykálnak is rólam.

Hogyan nézzem őket a maradék 1 és fél évben teljesen levegőnek, és sz*rjak arra amit csinálnak? Erőlködni meg tovább nem fogok itt bárkivel is összebarátkozni, ha egyszer nem hajlandóak.


2014. febr. 5. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
A meg nem értett zsenik magányossága...
2014. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!