Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az osztálytársaimat,...

Utálom az osztálytársaimat, hogy bírjak velük ki még 2 évet?

Figyelt kérdés

Középiskolai osztály, 2 éve járok velük egy osztályba, de ahogy bánnak velem, az nekem nagyon bántó. A fiúk kapásból keresztülnéznek rajtam, nem is köszönnek általában, mondjuk addig néha legalább eljutnak. Viszont beszélgetni egyik se akar velem, hiába próbálkoztam már. Lehet nem kedvelnek, de mégiscsak osztálytársak azért, legalább egy normális köszönést, kézfogást elvárnék tőlük, hiszen ismerősök.

Lányok azok normálisabban köszönnek, de beszélgetés terén velük se jutottam sokra.

Testileg nem bánt senki, de lelkileg nagyon rosszul esik, ahogy bánnak velem, ahogy kiközösítenek. Odamehetek hozzájuk, vagy rájuk írhatok Facebookon is, abból sose lesz normális beszélgetés. Ők meg maguktól csak akkor szólnak hozzám, ha meg akarnak valamire kérni, vagy valamit elrontok.

Nem az itt már a kérdés, hogy hogyan barátkozhatnék velük össze (mert az reménytelen és nem is akarok már), hanem az, hogy hogy bírjak ki közöttük még két évet?

Csakmert már előre félek az iskolakezdéstől, hogy megint azt kell látnom szinte minden nap, hogy ők hogy elvannak egymással, engem meg mindegyik kiközösít.


2013. júl. 20. 10:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Megváltás lesz 2 év múlva elballagni, csak addig túl kéne élni a körülményeket, ami nem könnyű.
2013. júl. 20. 10:36
 2/16 anonim válasza:
Megkérdezhetem h fiú vagy lány vagy.?? Nem adtal rá okot h ezt csinálják.?? Szerintem szeptemberben teljesen más emberként menj be az osztályba más stílus más külső.:D:D mosolyogni.:)
2013. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

17/F vagyok, és szerintem semmi okot nem adtam.

De ők kezdetektől fogva lesz*rtak, hiába próbálkoztam bárkivel is beszélgetni, haverkodni onnan.

Kitudja, lehet valaki, akinek nem voltam szimpatikus, kitalált rólam valamit, aztán azt elterjesztette mások fülébe a hátam mögött. Vagy nem tudom miért ilyenek, de ezek már ilyenek is maradnak velem szerintem.

2013. júl. 20. 10:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 16L vagyok. Általános iskolában hasonló gondokkal küzdöttem, mikor felső tagozatosok lettünk. Engem alsóban egyszer megaláztak, ami miatt zárkózott lettem, így kihatott a későbbiekre is, kiközösítettek, bántottak(engem fizikálisan is, még a fiúk is!!) de aztán 8.-ban teljesen más külsővel, más jellemmel jelentem meg.. Onnan kezdve rendeződött minden.

Először magadat kell elfogadnod, utána téged is elfognak az emberek fogadni! Ha van kedved erről beszélgetni, segítség kell, nyugodtan dobj egy privátot! :)

2013. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
És senki sincs akivel beszélgetnél az osztályon belül? ezt nem értem nekem volt már pár osztály ahová jártam és ott mindenki elvolt bénák a bénákkal menők a menőkkel stb lehet nagyon zárkózottnak tűnsz a többiek szemébe...
2013. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
próbálj meg más osztályokból valókkal beszélgetni, tudom nehéz meg minden, de hátha, vagy esetleg másik suliból, járj szakkörökre ha van, ott is megismerhetsz más embereket. Vagy itt nem az ismerkedéssel van probléma? Vagyis ez a dolog csak a jelenlegi osztályodra korlátozódik le ?
2013. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is éreztem gimiben így, bár nekem az votl a nagy szerencsém, hogy van 3 olyan osztálytársam, akikkel nagyon jóban lettem, de igazábol minket hármunkat néztek le, nekem ez esett rosszul, dumáltak velünk, köszöntek is, de mégsem voltunk az osztály része, de mi hárman mindig jóba voltunk, és már úgy érzem ők hárman a testvéreim. Általánosban velem is ez volt egy szál barátom nem volt, csak egy kettő aki kihasznált. Én szerintem tényleg az lenne a megoldás, ha valami újat próbálsz mutatni, de ez nem azt jelenti, hogy legyél más, oylan legyél amilyen vagy, de midnenképp legyél természetes szerintem, lehet túlságosan izgulsz? És ezt látják rajtad? Talán erre gondolok a saját tapasztalatomból...


19F

2013. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amelyik osztályokkal bizonyos órákon össze vagyunk vonva, azok is ilyenek velem, dehát jóba vannak az osztálytársaimmal, biztos beszéltek nekik rólam mindenfélét a hátam mögött.
2013. júl. 20. 11:25
 9/16 anonim ***** válasza:
*mi négyen
2013. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez volt az általános iskolában. magasból les*artak engem, csak 3-4 olyan igazi barátom volt, akikkel elvoltam mindennap, még hétvégén is
2013. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!