Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek a fiúk miért...

Szerintetek a fiúk miért csinálják ezt? Nem mutatom, de rosszul esik.

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és az osztályomban lévő fiúk nagyon bunkók velem. Most éppen azt találták ki,hogy nem szabad hozzám érniük és aki véletlenül megérint, az beteg lesz vagy mi, és a "bacimmal" kergetik egymást...A lányokkal tök jól kijövök meg minden, de a fiúk valamiért utálnak... :( Szerintetek mit csináljak? Nem szoktam szólni semmit, de most már 1-2 hete csinálják, és nagyon rosszul esik. Én mindig megvédek mindenkit ha cikizi valaki, de engem csak egy lány van aki meg szokott védeni. Néha azon gondolkodok, hogy elsírom magam és akkor lehet hogy egy kicsit visszafogják magukat. :( Pedig amúgy sulin kívül kijövök a fiúkkal...

#fiú #lány #barát #iskola #sírás #terror #szívatás #kicsinálnak #erősnek mutatom magam
2014. febr. 6. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Éretlen gyerekek.Ne vedd a szívedre :)Ne mutasd ki, hogy bánt a dolog, mert akkor nehezebben hagyják abba.Megfogják unni, ha érdektelen vagy a hülyeségeikkel szemben.Egy év múlva, a fele szerelmes lesz beléd :)
2014. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
66%
Ezzel igazán ne foglalkozz:D lehet h a fiúk csak azért piszkálnak, mert máshogy nem tudnak veled szóba elegyedni...de erről a "bacis" dologról idővel leszoknak, ne izgulj!
2014. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
"Most éppen azt találták ki,hogy nem szabad hozzám érniük és aki véletlenül megérint, az beteg lesz vagy mi, és a "bacimmal" kergetik egymást..." Nálunk hatodikban azzal csinálták ezt, aki kb midnenkinek tetszett. Csak ugye az "milyen ciki már". :D
2014. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De az osztály legnépszerűbb csajával akkor miért nem csinálják ezt? :(
2014. febr. 6. 15:02
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
De lökött vagy!! Gondolom csini vagy stb. Nézz már a szinfalak mögé!Tök ellenkezőjét teszik mint amit gondolnak, nem érnek hozzád pedig egyetlen vágyuk,-hát ne engedd cukkold őket!
2014. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Az oviban kinek a haját húzgálják?-aki tetszik nekik :D
2014. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

15 éves fiú vagyok, és még az én osztályomban is vannak olyan éretlen fiúk, akik ezt csinálják. Ha azt akarod, hogy abbahagyják, ne röhögj rajtuk, és ne is mondd meg, hogy ne csinálják, mert csak folytatni fogják.

Ne is vegyél tudomást róluk sokáig, akkor abbahagyják.

2014. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

velem is csináltak ilyet, én meg vágtam ilyen vicces pofákat és direkt megfogdostam őket hogy "most megfertőzlek, megfertőzlek" :D szóval ugyanolyan infantilisen visszavágtam nekik meg röhögtem egyet rajtuk és aztán abbahagyták.

meg cukkoltak azzal, hogy az egyikük belém van zúgva és én meg, amelyik a legjobban szekált ahhoz odamentem és így hülyeségből rácsaptam a hátsójára és azt mondtam hogy " hiába szerelmes, én meg beléd vagyok zúgva bébi" és felé cuppogtam mintha piuszikat küldenék és akkor máris nem cinkelt a másik gyerekkel, hanem poénra vette

ennyi. néha beszóltak baromságokat de nem foglalkoztam vele, kinevettem, akkor már nem volt olyan izgalmas nekik

2014. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Biztos házszámot tévesztettél, miért a középcsoportos ovisokhoz mentél és miért nem az általános iskolába? :P
2014. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

csupa idióta válasz.


a fiúk nem így közelednek, általában az oszályból kiszemelnek valakit aki "tré" és annak van "bacija". magyarul igencsak csúnya és rossz személyiségű lánynak tartanak. még akkor is ha a lányokkal jóban vagy.

ha nem vezsed észre őket, nem feltétlenül hagyják abba. egyszerűbb ha valóban nem érdekel, de mivel még gyerek vagy és lány, nagyon is befolyásol.

2014. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!