Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszul vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul vagyok. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tavkapcsolatom van 1 eve, 1200 km. Ma ment haza, rettentoen magam alatt vagyok es nem tudom mit csinaljak, hogy jobb legyen. Akarmit meglatok, amirol O jut eszemben elkezd szurni a mellkasom es semmit nem tudok ellene tenni. Nem tudok se etelt, se innivalot magamhoz venni..7 het mulva talalkozunk, utana kulon leszunk 3 hetet es osszekoltozunk. Erre probalok gondolni, a kozos celra ami mar a nyakunkon van, de keptelen vagyok megnyugodni. Segitsetek kerlek, hogy enyhitsem a fajdalmat?
2014. jan. 9. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Foglald le magad a hobbijaiddal sporttal, vagy valami olyasmivel ami elveszi a figyelmed.
2014. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:

Ismerek itt fakitermelőket, télire vágnak össze tűzifát, felvesznek szerintem téged is.

1. eltelik az időd

2. olyan fáradt leszel estére h csak az ágyadra fogsz tudni gondolni

3. pénzt is keresel.-

2014. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ladislavdeal ***** válasza:
Gondolj arra hogy majd örökre együtt lesztek,a távkapcsolat nehéz,de van skype,tudm,tudom nem olyan de akkor is :) bármit fogsz csinálni,bárhova mész,bármire nézel ő fog az eszedben járni erre készülj fel de a célra összpontosíts hogy majd együtt lesztek,sok sikert !
2014. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs problémád? Csinálj magadnak...pff!! Nálunk esély sincs az összeköltözésre mégsem picsogok. Legyen már benned ennyi tartás és keménység! Föleg ha srác vagy tiszta gáz amit művelsz! Ilyen instabil emberrel én tutira nem költöznék össze. Kezeltesd magad eelőbb ezt nem sértésnek szánom komolyan mondom szerintem valami nincs rendben veled!
2014. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lany vagyok..Sajnalom, hogy gyengen erint az erintese hianya.
2014. jan. 9. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy pillanatnyilag jobban hiányzik mert most találkoztatok és friss az élmény. De ennek 1-2 napnál tovább nem szabad tartania. Eddig is ez volt veled minden tali után? Ha nem akkor talán csak átmeneti. Nem ijedtél meg tudat alatt? Mert ennek örülnöd kellene és fel sem venni a pillanatnyi hiányát hisz hamarosan úgyis összeköltöztök és bepótolhatjátok.

Ezt az időt meg már fél lábon is...

Én mindig úgy voltam vele, ha tudtam, hogy belátható időn belül valami jó következik sokkal könnyebben átvészeltem mindent. Talán elmúlik magától is. Ha tudatos gondolkodással nem tudod elűzni csak ebben reménykedhetsz. Viditsd fel magad. Ha nem múlik akkor lehet, hogy valójában pont az elkövetkezendő összeköltözéstől, a változástól félsz tudat alatt.

2014. jan. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!