Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon rosszul érzem magam! A...

Nagyon rosszul érzem magam! A legjobb barátnőm elhanyagol és nagyképű lett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még a nyár elején ráírt,egy 16 éves fiú,hogy nincs-e kedve elveszíteni a szüzességét,meg h ő szívesen kinyalná,és a nemi szervéről is küldött képet neki,és ekkor nagyon megjött az önbizalma,hogy vele egy "menő" pasi foglalkozik.Itt még nem volt baj elhülyéskedtünk meg minden.De most összebarátkozott egy másik lánnyal aki nagyon menő meg minden ,és teljesen olyan lett,amilyeneket még pár hónappal előtte olyan nagyon elítélt. K*rvás ruhákba járkálnak a városba,és flörtölgetnek a pasikkal.Régen olyan aranyos volt most meg bunkó lett. Nem akarom elveszíteni,mert rajta kívül alig vannak barátaim,mert nagyon gyerekes vagyok,amin már próbáltam változtatni,de nem ment.. :( Mit csináljak? Talán a tanévre vissza változik?

Ő nem rég lett 14/L én pedig 13/L

Nagyon magányos vagyok!


2013. aug. 5. 23:17
 1/9 A kérdező kommentje:
De lehet h,csak irigy vagyok rá,mert én egyátalán nem tetszem senkinek. :(
2013. aug. 5. 23:18
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Na ne! 12 évesen gyerekes vagy?! Hogy mered! Ásd el magad!
2013. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

13 vagyok és 1 hónap múlva 14 leszek.

És igen az vagyok! Körülöttem mindenki,egész nyáron bandázik,szórakozik,csajozik,pasizik. Én meg csak vagyok.

2013. aug. 5. 23:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia csajszi :)

Bár én idősebb vagyok tőled (19 éves), de teljesen megértem mi az amit érzel. Sajnos én is estem át több ilyen vagy hasonló szitun. Lényeg, hogy ne add fel, légy kedves mindenkivel, és még fiatal vagy, csomó új barátot szerezhetsz. Egyáltalán nem baj, hogy még gyerekes vagy, inkább legyél az, mint hogy 13-14 évesen játszd a nagylányt. Belőled legalább rendes kamasz és később fiatal felnőtt lesz. Én a helyedben próbálnám megbeszélni a dolgokat ezzel a barátnővel...ha nem érti meg mit is szeretnél, vagy tojik az érzéseidre, hidd el neked lesz jobb ha lezárod ezt a "barátságot".

2013. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja bocs, elírtam.

Nos mivel eddig senki nem tájékoztatott róla, közlöm, hogy azokból lesznek a rib*n*ok, belőled meg (ha megmaradsz normálisnak) értékes ember lehet.

2013. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De nem hiszem,h r*banc lesz belőle,mert nagyon utálja azokat az embereket!

Köszi a válaszokat!

2013. aug. 5. 23:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Buddha is csak volt.
2013. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,mintha magamról olvastam volna,csak hogy én 15 éves vagyok(szintén lány).Na az én koromban meg aztán még jobban megy ez a buli,pasizás,bandázás...és én még mindig tiszta gyerekes vagyok.Egyszerűen nem tudok bekapcsolódni a beszédtémáikba,hogy ki kivel jött össze,mit mondanak erről,arról,kivel veszekedett a facebookon...és gondolom te is érezted már,hogy hirtelen láthatatlan leszel,és akármit mondasz,akármilyen jó a hozzászólásod figyelmen kívül marad.:( Azt tanácsolom,ezt mond el a barátnődnek,hogy igenis nézzen magába,régebben elásta volna magát ha ilyen lett volna.Mond,hogyha így viselkedik akkor egy idő után minden fiú csak játéknak fogja nézni,és csak azt akarja majd tőle.Azzal is érvelhetsz,hogy szinte minden lány olyan most,és így ő is csak egy klónná változik,akit a trendek,menőség és a média irányít.És ha ellenkezik,vagy leszól,hogy csak irigy vagy,mond hogy szereted és aggódsz érte,nem akarod elveszíteni.

Figyi,amikor az ilyen lányokra nézek,csak ugyanezt tudom gondolni,de bennem is megfordul az,hogy nem-e csak el vagyok keseredve,hogy nekem nem ilyen intenzívek a hétköznapjaim,hogy nekem nincs olyan dolgokban részem mint nekik,hogy én nem vagyok olyan népszerű.Benne van,de mindig oda jutok vissza,hogy akkor az már nem én lennék.Ők sem adják magukat.Magával ragadta őket a tömeg és mint a birkák mennek egymás után.És tudod,a barátság az ilyen lányok vagy akár srácok között nem tart sokáig.Teleszívezik a facebookot és akkor hú de imádjuk egymást,de a háta mögött kibeszélem.Én is elveszítettem már egy igaz barátom így egyébként:(Sajnos én nem tudtam hatni.Próbálkozom többé kevésbé jól érezni magam a bőrömben,mert legalább tudom,hogy nem egy tömegtermék vagyok.Remélem meggyőzöd a barátnőd!

2013. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Uh,köszi! :) Ez nagyon hasznos volt! Legalább most már tudom nem egyedül vagyok ilyen helyzetbe! :) Köszönöm!
2013. aug. 18. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!