Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Mit csináljunk/csi...

Mit tegyek? Mit csináljunk/csináljak h ne legyen ennyi veszekedés!

Figyelt kérdés
Minden osztálynak Február 28.-ára farsang alaklmábol összekell hoznia egy produkciot. 12 Ember lehet. Nálunk meg is van és elis kezdtünk probálni de mindig csak veszekszünk.Senkinem jo az a mi a másiknak igen. Aztán a végén mégis cska összejöna valami. a zene megvan a tánc negyede is. mit csináljunk/csináljak h ne legeyen ennyi veszekedés! Segitsetek mert az idö fogy..

2014. febr. 7. 16:37
 1/3 anonim válasza:
Máskor előtte a helyesírásod ellenőrizd. A kérdésedhez pedig szerintem hallgassatok meg mindenkit. Mi is most farsangon adunk elő egy táncot és az első próbán nagyon nagy veszekedés volt. De miután a nagyobb arccal rendelkező lányok és befejezték ,megbeszéltük. Mindenki elmondta az ötletét és közösen kiválasztottuk a megfelelő dolgokat. De ha ez nem válik be akkor a következő ötlet garantáltan hatásos:ott kell hagyni őket vagy leütni :D
2014. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
irjatok fel ötleteket egy lapra, hogy ki mit szeretne a műsorba és utána szavazzátok meg hogy mi legyen. igy igazságos és nincs veszekedés! sok sikert!! ;)
2014. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az irásomért bocsi,csak siettem!

Köszönöm! és amugy azt még kihagytam hogy mindig veszekszünk és utána hideg fejel mindenki ismét nekilát és elkezdjük csinálni.de ez igymegy minden probán

2014. febr. 7. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!