Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kezdjek a padtársammal?

Mit kezdjek a padtársammal?

Figyelt kérdés

Már egypár éve barátkozunk,de már nagyon meguntam a lányt./17 évesek vagyunk./ Ugyanúgy vezeti a füzeteit mint én ,mindenben utánoz,ráadásul totál olyan tanuló mint én. Egyszerűen már felidegesít. Mással meg össze-vissza nevet meg... és én ilyenkor nem tudok rendesen nevetni a társaságban miatta. Húú nagyon irritál.

Mit tegyek,hogy ne idegesítsen fel?

Gondolom ez most furán hangzik,de nekem ez fontos...


Köszönöm. 17/Lány



2013. jún. 5. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindjárt vége az iskolának, annyit biztosan kibírsz. Jövő évben pedig legyen más a padtársad.
2013. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ember egy hét van az iskolából. XD
2013. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

ha tényleg idegesít, mondd meg neki, hogy ne utánozzon. ha nem mondod, akkor meg valószínűleg félsz valamitől... nálam is így van, nekem a "legjonn barátnőm" és ő éhet engem, bánt, mindenért megharagszik, és én meg nem merem neki mondani, h mi a véleményem. de jövőre elmek a suliból és el lesz rendezve.

sok szerencsét:)

2013. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem... vágj neki egy nyakast(vicc volt). Hát ülj el más hova vagy valamit csinály ez ellen...
2013. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

egy hetet szerintem kibírsz mostmár, aztán jövőre ne mellé ülj. :)

nem e kérdéshez kapcsolódik, de utolsó te meg a helyesírásoddal CSINÁLJ valamit...

2013. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"felnéz rád" te vagy a dominánsabb

én is ismerek ilyen embert nagyon idegesítő tud lenni, ahogy mindig próbál jó benyomást tenni, meg mindenben ugyan azt szereti, csinálja amit én, szerintem egyszerűen ignoráld

ha nem erősíted meg(pl: mosolygás, vagy minden kérdésére válaszolsz) akkor egy idő múlva észre fogja venni hogy túl sok volt, és visszavesz


16/F

2013. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

az én padtársam is ilyen...és amikor kérdem tőle, hogy -Miért utánozol? megszeppenten néz rám, hogy ő nem utánoz, rám se nézett O.O ááá, dehogy..

szerintem éreztesd vele, hogy gáz, amit csinál.

2013. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2013. jún. 6. 14:35
 9/9 anonim válasza:
Nagyobb gondod ne legyen hogy utánoznak! :)
2013. jún. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!