Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jó beszólások/lepattintások...

Jó beszólások/lepattintások az ilyen helyzetekre?

Figyelt kérdés
Egy srác mindig beszólogat nekem, hogy de ronda vagy! de sötét vagy! mindenki utál! ...Milyen beszólásokkal alázhatnám meg én is? Vagy vicces szövegekkel? Légyszi segítsetek! Mert már nem hagyhatom hogy folyamatosan lealázzon

2014. febr. 8. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
"Aki mondja másra, az mondja magára - te mondtad magadra, béka nől a hasadba"
2014. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Tudod, az a gond, hogy ha a beszólás nem alapból jön, hanem csak így betanulsz szövegeket, az nagyon gáz, és csak még jobban b'sztatni fognak érte...
2014. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Az jön magától..!

Én azt tanácsolom,hogy ne szólj vissza neki és pár nap múlva elfelejt.

2014. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Csak a gyereket szoktak beszólogatni egymásnak. -.-

De ha szeretnéd megalázni akkor inkább adj neki egy pofont, ha elég nagyot lekensz neki akkor biztos elgondolkozik mielőtt újra megszólal!

2014. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Ha vissza szólsz, ugyan olyan leszel, mint ő! :)

Persze, jól esne a te kis lelkednek, hogy te is oda tudtál szólni, de értelme van? NINCS!

Leszállni nem fog rólad, lehet annál jobban piszkál.. az ilyen emberek, akik magukkal nem, de másokkal annál jobban tudnak törődni azokkal nem lehet mit kezdeni! Én már csak tudom! :)

Legyél okosabb! Biztosan fejlettebb az intelligencia szinted az övékénél, szóval nyugi az életben ez fog igazán számítani!


Engem is sokszor piszkáltak, elég durván megaláztak! Órákon át dobáltak, beszólongattak, tönkre tették a cuccaimat... csak azért, mert másabb voltam, más társaságom volt, nem barátkoztam az osztállyal, mert idiótának és gyerekesnek tartottam mindenkit! Ők, amíg büfögtek és baromkodtak órákon át, én odafigyeltem.. én voltam a 'stréber'.. ezért is hibás voltam! Lesz*rtam! Sokkal sikeresebb lettem, mint ők!

Magaddal törődj, majd az élet vissza fizeti neki a bunkóságát! :)

2014. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy, vagy fiú?
2014. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Pl h "Ajánlom figyelmedbe a tükröt":)

meg pl "lehet,hogy sokan utálnak ,de biztos nem annyian, mint téged"

áááá, ezek gyengék voltak, most ennyire futotta:/

2014. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más a teendő ha lány vagy és teljesen más ha fiú :)
2014. febr. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

keretet kellene fordítanod.

ne te legyél az áldozat,hanem legyél a kezdeményező,az agresszor a győztes.

vagyis nyiss azzal amiket írtál,ne csak reagálj,ne a védekezésen agyalj,hanem a támadáson.

az a győztes taktika.


de a mindenáron védekező játékos vagy,akkor az "anyádos" oltás simán alkalmazható.

de ronda vagy!-anyádnak tetszem

de sötét vagy!-anyád mindig dicséri az eszem és persze a farkam.

mindenki utál!-jah,csak anyád nem,mert szereti a kemény f@-szt,amit tőlem megkap.

a lényeget gondolom levetted.

minden válaszban ott van,hogy anyád,ami alapból egy sértés,megcifrázva válaszba építve meg vicces és megalázó is:)

2014. febr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát lány vagyok, szóval az "anyádnak tetszik a farkam" nem hiszem hogy jó lenne :D
2014. febr. 9. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!