Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Mit csináljak,...

Mit tegyek? Mit csináljak, hogy fejezzék be? Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés

A suliban az osztálytársaim mindig piszkálnak, soha nem hagynak békén.Tegnap is összekapszálták a tolltartóm. Ez mind 1 fiúnak az ötletei.


14,5F


2014. febr. 12. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy "összekapszálni"??? :o


Amúgy bosszút ne állj, mert az kicsinyes, de azért kérdezd már meg tőlük, hogy mi a bajuk!?

2014. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ide már a tanár sem elég, mert akkor meg azért fognak piszkálni, hogy a tanártól függesz. Nálunk vannak ilyen tanárfüggők, és eléggé kiutálják szegényeket az osztályból. Te ne csinálj semmit velük, ne süllyedj le a szintjükre. Mondhatnám, hogy ne figyelj rájuk, de gondolom lehetetlen, ha a cuccaidat bántják+piszkálnak is. Én sem bírnám szó nélkül. Egyébként azon az 1 fiún kívül a többiekkel jól megvagytok?
2014. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

odamész hozzá szép lassan. Közben folyamatosan a szemébe nézel. Megállsz előtte és kiegyensúlyozott hangon, lassan ezt mondod neki:


- ha még egyszer cseszekszel velem, letépem a fejedet és feldugom a seggedbe.


Fontos: Folyamatosan a szemébe nézel, semmi hirtelen mozdulat!


Miután elmondtad szépen hátat fordítasz és eljössz onnan. Bármit szól hozzád, ne szólj vissza, csak sétálj el.

2014. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Üdv nálunk. Én túléltem ezt. Nem vágtam vissza, visszavágtam mindegy volt mert ugyanaz volt a helyzet. Utánna megsebesültem, megijedtem, sírtam és utánna nevettem. Fájt, de hamar elmúlt. Èszrevették hogy érzek és hogy illékony, érzelmes vagyok és már nem bántanak. A kis családom szinte. Mindig így lesz.

14/L

2014. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a kapszáló...

2014. febr. 12. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
nem. Ez tűzőgép.
2014. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
errefelé mi így hívjuk :D
2014. febr. 12. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!