Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csak egyetlen alkalmad...

Ha csak egyetlen alkalmad lenne bosszút állni valakin, kihasználnád az anyja temetését?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valaki sokat ártott neked, nem egyszerűen haragszol rá, hanem gyűlölöd. Miután rombadöntötte az életedet, eltűnt, nem tudsz róla semmit, így még arra sem volt módod, hogy a szemébe mondd, mit gondolsz róla. Megtudod, hogy mikor lesz az anyja temetése, biztos, hogy az illető is ott lesz. Kegyeletből veszni hagynád ezt az egyetlen alkalmat, amikor elkaphatod és számonkérheted?
2013. aug. 16. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én nem tennék ilyet. Akármennyi fájdalmat okozott, akkor sem egy ilyen alkalmat kapnék el. Legalább is az elhunytra tekintettel lévén. Ilyenkor, nem kellene elkapni. Én akkor sem tenném meg, ha ez az egyetlen alkalmam. Ilyen időpontban nem.
2013. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez rettentő illetlen, otromba dolog lenne, nem csak vele, hanem a halottal is és mindenkivel, aki ott lesz a temetésen, csak magadat járatnád le vele.


Amúgy a bosszú, bosszút szül, én soha nem élek vele, magadban bocsáss meg neki és engedd el a sérelmeid, ne rágódj rajta, mert megbetegít.

2013. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pont elég nagy büntetés neki, hogy elvesztette az édesanyját. Meg sem fordulna a fejemben, hiába is gyűlölök valakit.
2013. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Simán!
2013. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
mikor lezajlott a temetés utánna mennék oda hozzá.
2013. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha tényleg bosszút akarnék állni, akkor simán.
2013. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha nekem valaki akkorát árt, hogy gyűlöljem, akkor pont nem érdekel, hogy mi illetlen vele szemben. Ha az adott személy nem volt korrekt velem, akkor én miért legyek?

Mondjuk ahhoz, hogy én valakihez elmenjek tényleg nagyon komoly dolognak kell történnie. Nem vagyok az a mindenért bosszúálló típus, sőt elég nyugodt ember vagyok.

Ez a szemébe mondom dolog szerintem nem éppen a bosszú kategória, de ha lenne rá alkalmam, akkor én élnék vele és úgy beolvasnék neki, hogy 3 napig csak pislogna.

2013. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sativus ***** válasza:
83%
ja küldeném anyja után
2013. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

A bosszú,amúgy is gáz,de ha már csinálom,akkor nem kell ilyen kicsinyes módszer,amikor gyengébb.

2013. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!