Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » El fognak fogadni muszlimaként...

El fognak fogadni muszlimaként, kendovel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jovore megyek gimibe,és szeretném kérdezni hogy nem fognak az osztálytársaim kikozosíteni?Nem Pesten lakom hanem kisvrosban,itt nnincs senki,aki muszlim.És csak 2 afro-amerika diák jár amugy a gimibe,de oket nem szekálják.Elég normális kozosség amugy.Ti mit tennétek?


2014. febr. 18. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az arabozóknak: a muszlimok (ideértve a világ összes embert, aki az iszlámot követi) kb. 10%-a arab.......
2014. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%

én nem azt mondtam hogy ne takard el magadat, hanem azt hogy ne kendőt viselj, mert a kendő nem elég.

fátylat kell viselned korrekt ruhával.

a korrekt ruha megnevezése és az hogy hogyan kellene viselni: benne van a Qur'aan-ban.

2014. febr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
* ne csak kendőt viselj.
2014. febr. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Persze, mert egy lany csak akkor lehet muszlim, ha arab ferje van...

Tipikus magyar gondolkodas...

2014. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Az oltozékem az rendes,a te szavaiddal élve nem csak kendot viselek.É tudom hogy mi van a Korán-ban,elolvastam,tobbszor is.

Koszonom a válaszokat.

2014. febr. 24. 09:48
 16/17 anonim válasza:
Jó kérdés, hogy el fognak-e fogadni. Ha magamból indulok ki, akkor minden további nélkül. Ha az osztálytársaimból akkor fúúúúúaraberiggyinnen.... sajnos a gimis korú (ezzel nem rád célzok és akinek nem inge) gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni, és összetartozásérzést ad nekik, ha valakit kiközösíthetnek. Engem pl azért közösítettek ki ( nem kitaláltam, mondták is h ezért) mert az ország másik végéből jöttem és az ő fülüknek én parasztosan beszéltem. Az én fülemnek meg ők beszéltek parasztosan de mindegy is XD De amúgy tényleg az a legjobb ha nem növesztesz tüskéket, és természetes leszel és saját magad maradsz és akkor biztosan lesz sok barátod :) Sok sikert :)
2014. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én végzős vagyok gimiben, de magamból kiindulva én kifaggatnálak a hited mikéntjéről, szeretem a különböző vallásokat és kultúrákat :)
2014. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!