Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Coming out után mit akarnak...

Coming out után mit akarnak tőlem a lány osztálytársaim? Főleg hogy barátom is van?

Figyelt kérdés

meleg fiú vagyok. már két éve ide járok ebbe az osztályba amikor úgy döntöttem coming out-ot csinálok. megmondtam mindnekinek meleg vagyok, sőt a facebook-on sem titok többé: ott vagyok fenn a barátommal ezer képen.


és nem értem: azok a lányok akik eddig levegőnek néztek míg hetero "voltam" a szemükben, most fültől-fülig vigyorral néznek rám, odajönnek beszélgetni, megsimogatnak, meghívnak buliba (ahova nem megyek el)

szóval tök másképp viselkednek. de miért? mit akarnak? zéró esélyük van nálam, és ezt tudniuk kell.


ráadásul mindezt úgy hogy azt is látják van barátom, tehát még ha be is jöjjének a lányok, akkor is: foglalt vagyok.


lehetne mondani: scak szórakoznak. de ez túl szimpla magyarázat, főleg hogy hónapok óta ez megy. mostanra már megunták volna a mókát ha az lenne.


2014. febr. 20. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Te lettél az új barátnőjük.
2014. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Lehet csinálok egy fake coming outot :D
2014. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ha jobb dolgod nincs.

csak mi lesz ha nem csak lányok indulnak rád, erre a csirke agyaddal nem is gondoltál, mi?


fake coming outot

2014. febr. 20. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Hát tudod minden csajos filmben a bombabő vásárlásmániás főszereplőnek van egy meleg barátja, akivel együtt járnak ide-oda és neki sírják el a pasiügyeiket. Talán csak ők is el akarják játszani ezt a szerepet.
2014. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi pozitívum mellé bevállalom azt, hogy néha azt kell mondjam, hogy van valakim :))
2014. febr. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem tartanak tőle, hogy valamelyik reggel melletted ébrednek egy átbulizott este után :D De tényleg :D Egyszer barátnőmtől megkérdeztem, hogy a lányok mit esznek rajtuk úgy átlag, és akkor mesélte, hogy nem kell attól tartaniuk vele, hogy csak a szexre hajt, és jóformán a melegek a tökéletes " csak barátok " akiknél nincs semmi hátsó szándék. Ilyen egyszerű.
2014. febr. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát attól aztán biztos nem kell tartaniuk, mert ahogy írtam is hívnak buliba de engem aztán hívhatnak. és nem azért nem megyek mert lányok hívnak, ha fiú hív akkor se megyek sehova.

nem vagyok bulis típus.



hogy valamelyik reggel melletted ébrednek egy átbulizott este után

2014. febr. 21. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

mert a melegeket őszintébbnek gondolják, a csajok egymásra csak irigyek, inkább hazudnak a barátnőjüknek, hogy jól áll rajtuk a ruha, csak meg ne sértsék, meg ilyenek... a melegek meg megmondják az igazat, nem kertelnek, jártasabbak a pasik terén, tudják, mit kell adni egy pasinak és a melegek nem másznak rá a csajokra...

ezenkívül lehet újdonságnak is számít, hogy egy meleget ismernek és mindenki szeretne jóban lenni vele, kíváncsiak egy meleg életére, érzéseire, mindennapjaira... ezért érdeklődőek...

2014. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!