Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok, sminkelem...

13 éves lány vagyok, sminkelem magam, hordok magassarkút. Az osztálytársaim nem festik magukat, mégis mindenkit csúfolnak, beképzeltek. én igyekszem mindenkivel kedves lenni. Miért bántanak?

Figyelt kérdés

bocsi ha hosszú lesz:


na szval használok korrektort, púdert, szemcerkát, egy nagyon kicsi szemhéjpúdert és szempillaspirált. néha néha felveszek egy 6-7 centis magassarkút. a többi lány az osztályból nem sminkeli magát és általában farmert, converse-t meg pólókat hordanak. én kicsit feltűnőbben szeretek öltözködni. :) az osztálytársaim mindenkivel bunkóznak és azt hangoztatják h ők a legszebbek, mindenki más meg hülye csicska. szval ez ilyen "menő csajok" klikk. nagyon elegem van belőlük. :@ van egy lány az osztályból akit mindenki bántja egyedül én állok ki mellette. :) többi lány ész nélkül "pasizik", 2-en állítolag már nem is szűzek. (ez sztem csak kamu bár ki tudja). szerintem ez full gáz, majd csak 16-17 éves korom körül szeretnék pasizni. ők bulikba járnak. én a barátnőimmel (akik másik osztályba/suliba járnak) szoktam sétálni menni, pizsipartyt rendezni :) mégis engem plázari*ancoznak le.

:( ez miért van? nagyon szomorú vagyok..


2013. febr. 2. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, barátkozz mással, értelmesebb emberekkel. Velük nem érdemes...
2013. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

ne foglalkozz velük, öltözz úgy ahogy jó érzed magadat.

a smiket kicsit soknak találom, én 20évesen nem használok ennyi mindent, de te tudod.

2013. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat :)
2013. febr. 2. 13:44
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
mert külsőre úgy tűnsz de belül meg tök normálisnak kiálsz az oszt.társadért legtöbbször a külsője alapján ítélik meg az embert nekem így egy kicsit sok 13évesen ez a smink de nem foglak elítélni miatta ha így érzed jól magad akk ne foglalkozz a többirk véleményével amúgy az is lehet hogyazért szólnak be mert féltékenyek rád
2013. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Igazán jó érzés azt olvasni, hogy vannak még ilyen emberek, mint te. Én is igen korán elkezdtem magam sminkelni, így lassan 20évesen már rengeteg sminket használok, mert szeretem, szeretek sminkelni. Az extrémebb külsőségek miatt rengeteg előítéletbe ütközöm. Tapasztalt vagyok ebben a témában, szerintem féltékenységből bántanak. A leírtakból látszik, hogy tudsz bánni a nőiességeddel, ezek a lányok meg még gyerekek. A nők többsége béna a sminkeléshez, viszont nyilván mindenkinek tetszik a szép smink és irigyek arra, akik tudják, hogy hogyan kell csinálni. Én azt mondom, csinálj mindent úgy, ahogy eddig. Nagyon szép dolog tőled, hogy egyedüliként kiállsz egy mindenki által bántott osztálytársadon. A többiekkel meg próbálj semleges lenni, vislekedj úgy, hogy ne adj okot a bántásra/kritizálásra. Persze ez nem jelenti azt, hogy abba is fogják hagyni, de te legalább nyugodtan, tiszta lelkiismerettel dőlhetsz hátra.
2013. febr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi :) azt birom h múltkor egy csaj le k*rvázott. és ezt ő mondja, amikor 13 évesen már megb*szta őt a fél város

"-.-

2013. febr. 5. 17:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne törődj velük! Azért viselkednek így, mert nem vagy olyan mint ők. És rendes tőled, hogy kiállsz mások mellett. A többieket meg szard le, felnőttesedő hülye gyerekek.

A sminkről csak annyit, hogy vigyázz a púderrel és korrektorral, nehogy tönkre tegyék/eltömítsék a bőrödet.

18/l

2013. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
háát tudom csak elég pattanásos a bőröm és ez nagyon zavar. de ha korrektort meg egy kis púdert használok már nem látszik.
2013. febr. 12. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
5. vagyok. ha minden este lelkiismeretesen lemossa a sminkjét, és egyébként ápolja az arcbőrét, semmi gond nem lesz a púderezéssel/korrektorozással.
2013. febr. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
24%
A súlyoddal nincs baj? mert ha lemosod a sminket talán 10-20 kilót leadsz amugy meg ha ilyennek öltözöl csodálkozol hogy leribancoznak? én is azt tenném te pirított ribanc
2013. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!