Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez tényleg ennyire ciki...

Ez tényleg ennyire ciki lenne? 13/L

Figyelt kérdés
Volt pénteken az iskolámban ilyen pályaválasztási óra, és amikor én mondtam a tanárnak, hogy én a katonaságnál szeretnék dolgozni/tanulni, az legtöbb lány megvetően, gúnyosan nézett rám, és hallottam is tőlük ahogyan azt mondják hogy ez milyen rossz munka, hogy milyen fiús, stb pedig engem vonz ez az ágazat, és ez is lesz a célom, de a lányok nagyon lenéztek emiatt, és kiröhögtek... na persze pár barátnőm mellém állt, de nem kéne a többi nyápic idiótának lenéznie emiatt. ez tényleg ciki?
2014. febr. 23. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne ciki az, hogy tudod mi szeretnél lenni? Éretlenségüket jelzi az, ahogyan reagálnak a talán kicsit szokatlan választásodra. Ha katona szeretnél lenni, legyél az és tarts ki mellette, nehogy már más mondja meg, h mit dolgozz... :)) 20/f
2014. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne érdekelkjen, hogy mit gondolnak rólad! Az előttem szólóval egyet értek, és én is azt mondom, hogy az csak az éretlenség jele, ha még nem tud semmit sem választani, és nagy szabadidejében a Te döntésedet ócsárolja. Én 14 évesen kijelentettem, hogy pszichiáter leszek, és mindenki körberöhögött 'meg fogok őrülni' 'ez egy semmilyen szakma' 'nem segítek az embereken, csak a pénzüket lesem' meg hasonlókat kaptam. De tettem rá magasról. Ajjálom te is tedd ugyanezt.
2014. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Ajánlom elnézést elrontottam
2014. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát akkor így teszek :)
2014. febr. 26. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!