Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pokollá váltak a mindennapjaim...

Pokollá váltak a mindennapjaim egy osztálytársam miatt. Mit csináljak? (13 éves lány

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok. Kedden jött egy új fiú...kb. hónapokkal ezelőtt nagyon durván összevesztem vele. Azt gondoltam, hogy levegőnek fogom nézni.. Sajnos nem megy, mert ő folyamatosan piszkál. Tök jóba lett az osztály többi bunkójával, akikkel ezzel semmi összetűzésem nem volt. Dobálnak radírral, amikor pl. feleltem akkor csúnyákat súgtak, rugdalják a székem stb stb. Még másfél évet ki kell bírnom velük...de szerintem nem fog menni. Mit tudok csinálni?:/
2014. febr. 6. 21:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Gondolom neked is vannak barátaid, ők nem védenek meg? Ne nézd levegőnek, hanem beszélj vele és lépjél fel kicsit határozottan, különben nem fog leszállni rólad!
2014. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 K. D. G. ***** válasza:
100%
Beszelj veluk vagy szolj egy tanarnak
2014. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Tedd a következőt:

Szerezz egy pisztolyt. Fesd be a csövét pirosra, hogy úgy nézzen ki mint egy játékpisztoly, de hagyd benne a lőszert persze. Vidd be az osztályba, és ha piszkálnak rántsd elő. Amikor elkezdenek röhögni, mivel azt gondolják hogy játékpisztoly, lődd meg őket.

2014. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Honnan szerezzek pisztolyt?:( XD
2014. febr. 6. 21:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Szólj a szüleidnek, osztályfőnöknek,vagy ha nem érsz el semmit, küldd be a szüleidet az igazgatóhoz.

Ha meg se a barátaid, se a tanárok nem segítenek, ne félj sulit váltani. Persze inkább kirúgatnod kéne valahogy az ilyen bunkókat.

2014. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

barátaid nem védenek meg? Esetleg átíratkozáson nem gondolkodtál?

Vagy a tanárnak szólni?

2014. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Vannak barátnőim, megvédenek, de nem tudnak mindig ott lenni mellettem.:"( Amikor mentem haza tegnap, akkor velem jött ez a 4 jómadár és csesztettek végig.
2014. febr. 6. 21:55
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Bármelyik sötétebb bárban vagy klubhelységben vehetsz illegálisan lőfegyvert, a festék meg gondolom aktuális. Ha megcsinálod, vegyél legalább két tárat hogy meg tudd védeni magad.
2014. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) XD
2014. febr. 6. 22:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Megverjem őket? ;)
2014. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!