Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár folyton kérdezget, mit...

Tanár folyton kérdezget, mit tegyek? (lentebb bővebben)

Figyelt kérdés
Nos, az a bajom hogy van egy férfi tanárom, aki mindenkivel barátkozik (úgy értem, tényleg mindenkivel akit tanít) és engem az nagyon zavar hogy többszöri elutasításomra is ugyanúgy beszélgetni akar. Kérdezte, hogy mi a véleményem róla, nem válaszoltam. Igazándiból minden kérdéséből vagy kibújtam vagy rövid, semleges válaszokat adtam, de még így is zavar, mert olyanokat szűrt le a viselkedésemből amiket nem gondoltam volna, hogy kitudódnak rólam és ez nagyon kellemetlenül ért! Pedig tényleg mindent megpróbáltam hogy ne áruljak el magamról semmit se. Viszont megbántani nem akarom, úgy tűnik nem is tudom. Meg olyat mondott hogy én irántam jobban érdeklődik mint a többiek iránt (ez előtt mondtam neki, hogy a többiekkel barátkozzon ne velem). Múltkor beszereztem nála egy egyest, de nem írta be a naplóba, sőt arra akar rávenni, hogy írjam újra de én nem akarom!! De ő erőlteti, úgy ahogy ezeket a beszélgetéseket is. Nekem viszont elegem van már az emberekből, nem akarok beszélgetni ilyenekről senkivel se főleg nem a közvetlen környezetemből, de nem érti. Mit csináljak? Mit mondjak neki, hogy hagyjon végre békén? 17/L

2014. febr. 26. 03:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibákért!
2014. febr. 26. 03:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj az osztályfőnökkel, hogy állítsa le.
2014. febr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
Egyértelmű, hogy bejössz neki, vagyis a leírtakból nekem ez jött le. Szólj vlkinek, vagy kénytelen leszel megbántani.
2014. febr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnök, igazgató, szülők aki úgy érzed jobban fog segíteni annak szólj, hogy úgy érzed akar tőled valamit ez a szerencsétlen.
2014. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

miért oltogatjátok a kérdezőt?


senki nem találkozott még olyan tanárral, akit tényleg érdekel a tanítványai sorsa? ... írja, hogy mindenkivel "barátkozik" ... ezt egyébként szintén nem kellene félreérteni, mert nem barátkozik, csak tudod ő pedagógus, nem csak a fizetéséért jár be az iskolába ... ahelyett, hogy örülnél neki, hogy valaki foglalkozik veled, mert gondolom nem véletlen jutottál oda, hogy senkivel nem akarsz személyes kontaktust

2014. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
minden embernél más a határ, ameddig elmélyülhet egy tanár-diák viszony. Ezt a tanárnak kellene éreznie, hogy meddig mehet el egyes tanulóknál, hiszen ő a tapasztaltabb, de ha a tanár ezt nem érzékeli, akkor a tanuló hívja fel erre a figyelmet... ami valakinél még természetes, másnál már tolakodásnak tűnik...
2014. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"olyanokat szűrt le a viselkedésemből amiket nem gondoltam volna, hogy kitudódnak rólam"

Ezek szerinte azt láthatja, hogy vannak problémáid, és segíteni szeretne.

"Nekem viszont elegem van már az emberekből"

Vagyis nem csak belőle van eleged, nyilván ez látszik a viselkedésedből.

2014. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!