Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti elmennétek a bulijára?

Ti elmennétek a bulijára?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki most 3.-án lesz 16 éves, és úgy döntött, hogy rendez egy bulit. Viszont azt hiszi, hogy mi haverok vagyunk, pedig én utálom. Mindenbe beleüti az orrát és utálatos. Ő olyan én bánthatlak, de te hozzám nem érhetsz típus. Ha valaki valamit nem úgy csinál, ahogy az neki jó, akkor ott helyben kitör a hiszti. Nekem semmi kedvem elmenni a bulijára, viszont a haverjaim ott lesznek, és kíváncsi vagyok milyen hülyeséget fognak csinálni. Tudtok mondani kifogásokat, hogy miért nem megyek el?

2014. febr. 27. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt így mondd meg neki, elég jó kifogás lenne.
2014. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első kérdésem, miért jászod az agyad?


Második kérdésem, miét ne mennél el? Sosem tudhatod, mekkora fassságot fog művelni, amin évek múlva is röhöghetsz.

2014. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha utálod, de kíváncsi vagy a bulira, akkor menj el szemlélődni!

Kifogás ezer lehet, más kérdés, hogy hihető lesz-e, de ha utálod, akkor ki a fenét érdekli, hogy elhiszi-e.

Migrén, láz, hasmenés, hányás, megérkezett váratlanul a nagyi, elfelejtetted-ez még le is fokozza, hogy lehet az ő buliját elfelejteni.

2014. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondd azt hogy retek másnapos vagy, és ilyen állapotban nem lenne jó ötlet bulizni még egyet.


Én egyébként elmennék. A buli az buli, és még a fogyasztást is állja! :D

2014. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is elmennék:D amúgy srácok vagy csajok vagytok? szerintem meg kellene beszélni, hogy mi a problémád vele. Ha ezt nem érti meg, akkor mondd meg, hogy neked ez a haverság nem működik és hagyd rá a dolgokat...
2014. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még gondolkodok kicsit, de szerintem elmegyek.
2014. márc. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!