Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha levelezőn járnátok iskolába...

Ha levelezőn járnátok iskolába, de megengedhetnétek magatoknak, hogy ne dolgozzatok addig, akkor is elmennétek dolgozni, vagy nem?

Figyelt kérdés

Mondjuk fiatalabb korosztályra gondolok (tehát nem 30-40).

És napi 8 óra munkára.


2013. nov. 10. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék dolgozni, mert így legalább anyagilag független lennék a szüleimtől, és lenne pénzem..
2013. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha eltartanának mellette akkor is elmennék hogy legyen valamennyi pénzem ha esetleg elköltöznék otthonról, vagy éppen vállalkozásba kezdenék, meg azért is hogy ne unatkozzak otthon. Barátnőm is jár levelezőre de ugyanúgy eljár dolgozni is, 2 műszakba. Azzal a különbséggel hogy ha péntek délután be kell mennie órákra vagy is be akar és épp délutános akkor vagy műszakot cserél, vagy szabit vesz ki amit általában meg is ad a főnöke.
2013. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom amit tanulsz abba szeretnél elhelyezkedni. Ilyen esetben én elmennék akár ingyen munkásnak olyan céghez ami a szakmához kapcsolódik. A szakmai gyakorlat nagyon sokat számít és ellehet kezdeni a karrierépítést.
2013. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, mert olyan könnyű bármilyen helyre elmenni gyakornoknak csak úgy.... Az meg a másik, h ingyen nem dolgoznék amúgy sem, nem a Máltai Szeretetszolgálat embere vagyok. Egyébként ki mondta, h rólam van szó? A kérdés elméleti.
2013. nov. 10. 17:50
 5/8 anonim válasza:

hát ilyen stílusban kell beszélni a válaszolókkal, akik tök normális válaszokat adtak...?!

ezért tart ott a világ, ahol...

2013. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves kötekedő utolsó! Amit írtam, csak a 3. válaszolónak szólt, úgyhogy ne beszélj többes számban és, ha elolvasod te is rájössz, hogy van igazság abban, amit írtam, ugyanis ezek a dolgok felénk nem egészen ilyen egyszerűen működnek.

Egyébként köszönöm a témába vágó hozásszólásodat, nagyon hasznos volt!:)

2013. nov. 16. 15:24
 7/8 anonim válasza:

az ő hasznos tanácsát is leértékelted...

sajnos ebben a világban 10-20x-os túljelentkezésnél lesz olyan, aki ingyen is dolgozik, hogy legyen gyakorlata, és valószínűleg őt fogják előnyben részesíteni...


én valószínűleg elmennék dolgozni, hogy tudjak félretenni, mert már évek óta a majdani lakásomra gyűjtök, addig sokkal egyszerűbb, míg a szüleim fedezik a költségeinket...


18/l

2013. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
abban igazad van, hogy nem könnyű elhelyezkedni, de a kérdés is elméleti, és ez a válasz is olyan, hogy ha sikerül, akkor érdemes..
2013. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!