Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jobb beszallni a vitaba vagy...

Jobb beszallni a vitaba vagy csak hagyni hogy folytatodjon?

Figyelt kérdés
Osztalykozosseg. Termeszetesen a lany klikkek a fo tema. 1eve jottem at ebbe az osztalyba mert lebuktam. Eleinte aranyos lanyok, baratsagosak stb. Hallottam mindegyikrol jotrosszat egyarant. De ugy voltam vele mindenkinek vannak hibai nem erdekel. Egy lannyal lettem nagyon joba (nevezzuk xnek) ugy fel evet. Rola tudni kell hogy magahoz kepest aranyos. De valahogy valami romlott benne. Mindenkit bantott szitkozott mocskozott es kb mindenkivel osszevolt veszve.(nem itelek.) aztan ugye en beszelgettem a tobbi lannyal is. AranOsak voltak semmi bajom veluk. Erre x folyton besertodott hog miaz hogy ilyen emberekkel beszelgetek. Stb. Egyiknap csunyan osszevesztunk e hatasara is meg az hatasara hogy folyton egy nyivakolo ketszinu ----- volt. Nah ez volt a kezdet. Egyik osztalytarsunkkal anno szinten joban volt. (Legyen y) De most minden ----- lehordta.minden letezo szoval( o sem kulonb ezert nem ertettem mire fel) aztan annak a lanynak a baratnoevel nagyon joba lett (lrgyen z) ( par napja meg minden ----- lehordta nekem.de vegulis mindenkit szval nem ujdonsag) es ekkor kezdodott az egesz.y-t kiturta a helyerol. Es mivel az en padtarsam volt x es x z-vel lett joba y atult hozzam mert csak ott volt hely. Ynal nem beszeltem semmit kb idaig de egyszer ennek hatasara vegul osszehaverkodtunk es azota joban vagyunk. nah szoval. En es y a fiukkal joban vagyunk. Foyton hulyulunk egyutt bulizunk( x folyton mondta mikor idekerultem hogy olyan rossz hogy a fiuk soha nem hivjak sehova(megertem). Szval. Mivel x csak z vel volt joba senkit se erdekelt mi van veluk. Folyton feltunesi maniauk.kiabaltak verekedtek egymassal. De a kutyat nem erdekelte. Ekkor joba lettek egyik osztalytarsunkal aki idekerulesem ota szuros tekintettel nez ram. Nah osszekovacsolodott a 3szerencsetlen ereje ey igy kezdodott a mindenki gunyoloasa stb. Ugy vagyok vele hogy szanalmasak. Nem eri meg veluk foglalkozni. Valamely modin felnek tolem mert csak felfullel hallok mindent de akkor is nem tudom mitevo legyek. Sullyedjek le a szintjukre vagy hagJam mintha nem leteznenek? Hosszura sikerult remelem ertheto.kossz a kommenteket.

2014. márc. 6. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

a 3 fős csoportból nézd ki magadnak a legalsót a sorban és kezd el kóstolgatni,meg is verheted.

ebből a többi látni fogja,hogy nem félsz tőlük cseppet sem,kezdeményező vagy,nem reagáló és meghunyászkodnak,nehogy ők is úgy járjanak,mint a sakáljuk.

a többi része értelmezhetetlen számomra a kérdésednek.

2014. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval x, z és egy megnevezetlen ismeretlen jelöljük q-val rosszlányok.

De vannak jó lányok is, te, jelöljünk téged k-val és még y.

Ha vitába szállsz, akkor: x, z, q -versus- k, y -> szükségetek van legalább 2 újabb ismeretlen toborzására a győzelemhez. Nevezzük őket u és o-nak. Ekkor kialakul a számotokra előnyös helyzet x, z, q -versus- k, y, u, o.

Ha nem szállsz vitába akkor x, z, q megnyerte a háborút.


Kikötés: azt feltételezzük, hogy minden ismeretlen becsült harcértéke 1, vagy azonos.

2014. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!