Kezdőoldal » Utazás » Európa » Azokon a hajókon, amik Passau...

Azokon a hajókon, amik Passau és Bp között közlekednek, miért nem lehet Pesten beszállni?

Figyelt kérdés
Találtam egy csomó olyan 6-7 napos dunai hajóutat, ami nem is annyira drága, mert olcsóbb, (hangosabb, zörgősebb, és nincs fodrász, meg masszőr a fedélzeten) viszont ezek is mind Passauból indulnak, lejönnek Pestig, aztán visszamennek. És mindenhol azt mondják, hogy Pesten nem lehet beszállni, hiába áll egy napot itt a hajó, és mind arra hivatkoznak, hogy kabinfoglalási okokból nem lehet. Na de ezek a hajók van, hogy folyamatosan 2-3 üres kabinnal járják végig az utat, akkor miért nem éri meg utanként 1-2 kabint budapesti (vagy legalább bécsi!) beszállásra feláldozni? Biztosan lenne érdeklődés!

2014. febr. 18. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
AZért mert az űt Passau-ból indul és oda érkezik vissza. Nyilván az a szabály, hogy ott kell megkezdeni az utat. Nincs menet közbeni felszállás. Megértemi nem kell (én sem értem), de ez van. Fogadd el.
2014. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MrPifta ***** válasza:
esetleg írhatsz az üzemeltetőnek az ötleteddel
2014. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is azt javaslom, amit a második válaszoló írt. Azokon a hajókon, amiket oroszok, bolgárok, románok üzemeltetnek a Dunán, az üzemeltető cégek mindig hagynak kedvezményes kabinokat a balkániak (ebből a szempontból mi igencsak azok vagyunk!), keletiek számára, és jó eséllyel ezekre az utakra Bécsben is be lehet szállni. Több ilyen hajó is van, keresd közvetlenül a hajózási vállalatot, ne utazási irodákat! Angolul mindenhol tudnak, egy próbát megér.
2014. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!