Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek etikus dolog-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek etikus dolog-e gyűrűs menyasszonyként beszállni a volt partner autójába?

Figyelt kérdés
A volt férfi partner annak idején komolyan feszegette a házasság kérdését a nőnek, de aztán szakítás lett a vége. Azóta eltelt pár év, és a nőnek új szerelme van, aki már el is jegyezte őt. Egy nap véletlenül a most már menyasszony összefut volt vőlegényjelöltjével, aki felajánlja, hogy elviszi őt autóval, hogy a nőnek ne kelljen buszra várnia. (A gyűrű nem látszik, mivel tél van, így a nő kesztyűt visel.) A nő ebben az esetben elvitesse-e magát volt barátjával, vagy pedig inkább ne szálljon be az autójába?
2013. dec. 13. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Amennyiben képes arra, hogy ne ugorjon rá a férfira csak azért, mert az a volt pasija, akkor szerintem nyugodtan beszállhat.
2013. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél elérni?
2013. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Ne szálljon be. ha megtudnám, hogy az én barátnőm csinálná ezt kanyec a gyűrűnek :) ebben a szempontban sajnos szigorú vagyok. persze ez egy ember véleménye
2013. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez egy aranyos gesztus tőle, azért mert ex nem kell feltétlen haragban lenni.

Ha tényleg csak egy estleges jó szándékú fuvarról van szó, nincs vele baj az én véleményem szerint.

2013. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Abban az esetben is beszállhat, ha itt nem egyszerűen egy volt barátról, hanem egy volt vőlegényjelöltről van, aki annak idején azt mondta a nőnek, hogy el tudná képzelni vele az életét, és szeretné nemsokára megkérni a kezét?
2013. dec. 13. 16:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivan? :D
2013. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ha még sokat gondolkodsz, megérkezik a busz is
2013. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha csak beszáll és elviszi, azzal semmi gond nincs.

Lehet jóban lenni az exekkel egy bizonyos határig. Ez bőven belefér.

2013. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom...

Mindketten tartjuk a kapcsolatot a volt partnerrel, képzeld, még megbeszélt találkozó is előfordul!

Anyám vigyáz apám új gyerekeire, pedig köztük nem csak szó volt az eljegyzésről, hanem gyereket is csináltak!


Örülök, hogy nem olyan beteg barátom van, mint az egyik előző válaszadó.


23L

2013. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Engem az apám visz el néha autóval. Ez vérfertőzés? De komolyan, legfeljebb amiatt aggódhatnál, hogy kiszolgáltatott helyzetbe hoz és erőszakoskodik.
2013. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!