Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az gáz ha az egyik tanáromnak...

Orsay Csilla kérdése:

Az gáz ha az egyik tanáromnak tollat adok névnapjára vagy szülinapjára? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom(szerintem) kedvel engem és én is őt! De soha nincs tolla mindig tőlünk kér mert vagy el hagyja vagy elfelejti behozni stb.. Mivel jóba vagyunk szeretnék neki bevenni tollat sőt nekem ingyen van a toll mert a szüleimnek az a munkájuk hogy tollakat szerelnek össze(itthon). Ha nem gáz akkor mikor vigyek be: szülinap/névnap/hétköznap ?

2014. márc. 7. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos ötlet, és vicces ha mondod neki, hogy azért mert mindig elfelejti. Azért valami alkalomból add mindenképpen, szülinap névnap évnyitó/záró, stb.
2014. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak arra gondoltam hogy lehet azt fogja hinni hogy milyen b*nk* vagyok és hogy len*zem őt mert nincs tolla vagy elfelejti mindig
2014. márc. 7. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

a pedagógus nap is kiváló alkalom lehet :)

Ha nem félsz hogy nyalizósnak néz, akkor nyugodtan.

2014. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek ezért nyalizósnak tartana?
2014. márc. 7. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz az, ajándékozás meg kedveskedés figyelmesség, stb:D
2014. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi jó válaszokat! :) Szóval akkor szerintetek ajándékozzam meg tollal? Szerintetek melyik lenne a megfelelő idő? Szerintetek egy pedagógusnak (irodalom nyelvtan német tanár) milyen tollat vigyek? van egy csomó fajta! Mintásat ne mintásat egyszínűt több színűt? Az a baj hogy nem nagyon ismerem! :( De amit szokott behozni tollat(ritkán) az ilyen régi fém golyóstoll.
2014. márc. 7. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Vigyél neki egy vidámat (többszínűt vagy mintásat) és egy egyszerűt. És akkor éppen hangulatához illően tudja használni vagy azt amelyik jobban tetszik neki. És kettőt már nem tud elhagyni azonnal :)

3. voltam

2014. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oke! :) Bár én arra gondoltam hogy viszek neki egy 5-6 db! Az szerintetek már sok lenne?
2014. márc. 7. 19:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Most néztem meg hogy mikor lesz a névnapa (Judit) ami július 30. és december 10. szerintem július 30. ünnepli és addigra már nyári szünet lesz! A Születésnapját meg nem tudom szóval maradt a pedagógus nap!
2014. márc. 7. 20:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 toll elég :D Esetleg egy csokit vihetsz vele. Ő nem fog nyalizósnak nézni, de az osztálytársaid annak fognak nézni, szóval inkább 4 szem közt add neki oda. :)
2014. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!