Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti kiakadnátok azon ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok azon ha a párotok/férjetek venne az exfeleségének szülinapjára/névnapjára virágot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 22:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Az illemkönyv szerint virágot alkalomból mindenkinek illik adni, így az exnejének is.

Főként érthető, ha összeköti őket közös gyerek, alapvetően jó viszonyban váltak el. Én tisztelném érte, hogy udvarias ember. Persze csak akkor, ha általánosságban is ilyen, tehát nyilván én is kapok virágot névnapomra. :D

2013. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%
ki akadnék igen,de még mennyire.a volt az volt,akkor le van zárva vagy nincs???
2013. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Én nem bánom.

A férjem jóban van az exével, fel szokta köszönteni.

Csak emiatt nem találkoznak, de ha úgyis aznap hozzák-viszik a gyereket akkor ad is neki valami apróságot.

2013. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
3as vagyok: és ez persze kölcsönös.
2013. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
én kiakadnék. az alap udvariasság még jó viszony esetén sem követel többet egy szóbeli köszöntésnél! a virág az sokkal több!
2013. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Ha elhívná gyertyafényes vacsorára, azon már igen.

2013. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Én nem akadok ki ezen. Van egy közös gyerekük, hazaviszi és felköszönti. Nem váltak el örökhargaban, így illendő. Ha ott vagyok én is felköszöntöm szóban. Ő is minket.

Sőt olyan is volt már, hogy csak úgy kapott egy virágot, mert a kisfiuk szerette volna meglepni az anyukáját is (nekem szoktak hozni néha) hát vettek neki is, mert erre mit mondjon, a gyerek pedig odaadta. Nem haltunk bele abba a párszáz forintba még sosem. Szerintem amúgy is vannak dolgok amiket egy kisfiúnak az apjától kell megtanulni. Az, hogy a nőknek veszünk virágot, kinyitjuk előttük az ajtót stb. pont egy ilyen dolog. Hogy nézne ki, hogy pont az anyjával tenne kivételt?

2013. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Fel nem fogom miért kéne emiatt kiakadnom. Ha ennél több lenne köztük, akkor akadnék ki.
2013. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok az a kiakadós ember de szerintem erre igen. Köszöntse fel és ennyi.
2013. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Abszolút nem, ez egy minimális emberi gesztus. Azt a házastársat/jelenlegit fenéken billenteném aki egy szót is merne beleszólni.
2013. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!