Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Menő dolognak számít egy...

Menő dolognak számít egy iskolában, ha valaki megcsinálta a KRESZ vizsgát és ami kell, és szerzett jogosítványt?

Figyelt kérdés
Mert itt az iskolámban, az évfolyamomban a fiúk egy csomószor arról beszélnek, kb. menőznek vele.
2014. márc. 9. 08:53
 1/10 A kérdező kommentje:
És kicsit rossz érzés hogy már mennyi mindenkinek kész van, autót vezetnek az évfolyamban, én meg egyelőre azt se tudom hol, mikor és hogyan fogom megcsinálni.
2014. márc. 9. 09:00
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdésed alatt ott egy reklám, erről szól: Csigavér Autósiskola.

Menj fel a honlapjukra, nézd meg, hogyan is megy az...

2014. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 seshoumaru válasza:
100%
Testver el sem hiszed mennyire átérzem a helyzetedet, én detto igy voltam, és csak miután befelyeztem a sulit , most kezdtem csak el , de van para is , meg minden ,ami a legfontosabb magabiztos legy,ha van ra penzed nyugottan kezd el te is,nalunk speciel, reszletre is lehetett.
2014. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piriiiiii ***** válasza:
100%
Nem hiszem. A jogsi hasznos és jó, és nem divat, hanem elsősorban pénz és idő kérdése...
2014. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az előttem szóló. Elsősorban pénz kérdés és nem divat. Kérdezd meg azoktól a srácoktól, hogy a pénzt ki kereste meg rá, akkor már nem lesz olyan nagy arcuk. Különben egy kresz vizsgát nem olyan nagy kunszt letenni, arra is csak tanulni kell, mint bármi mást
2014. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Vannak, akiknek ettől lesz valaki menő, hogy jogsija van, de ezek sekélyes emberek. Az értelmesebbek ugyanúgy tekintenek a jogsisokra, mint azokra, akiknek nincs.
2014. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy kedves utolsó is leírta. Nálunk például nem számított menőnek az, akinek van jogsija (illetve az illető az gondolta magáról, hogy de, csak hát...) Azért menőznek vele, mert ennyire futja nekik. Hidd el, ha diplomája lenne, azzal menőzne :D
2014. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aki a jogsival menőzik, az nagyon hülye... Manapság ez olyan, mint a 8 általános, alap. (most, hogy 17 vagy 20 évesen szerzed meg, abba ne menjünk bele, nem ez a lényeg)
2014. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nálatok menőznek,akkor nálatok menő.Nálunk nem hiszem,hallottam már 1-2 emberről,de nem verik angy dobra,vagy max egy pár napos sláger.A mai világban nem egy nagy dolog.20 éve mondjuk lehet,hogy az volt,de ma már nem.
2014. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy valakinek van jogsija, nem automatikus, hogy kap kocsit is. Innen nézve pedig butaság menőzni vele.
2015. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!