Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem szeret az osztályom, és...

Nem szeret az osztályom, és ez kikészít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeret az osztályom, nagyon nem. Egy-két lány elkezdte ezt, és már ott tartunk, hogy szinte az egész osztály nem szeret. Amikor bemegyek látom az utálatot az arcukon és nem értem miért. Mindenkihez kedves vagyok, soha egy rossz szavam nem volt senkihez. Látom, hogy összesúgnak mögöttem, kiröhögnek és ez nagyon rossz. Élvezik, ha valami rossz van velem. Ez engem kikészít. Nagyon rossz, nem értem miért utálnak. Állandóan sírni van kedvem, úgy érzem az emberek engem nem szeretnek valamiért. Mit csinálok vajon rosszul? Mit tegyek, hogy szeressenek? Már néha gyomorgörccsel megyek be suliba és vasárnap egész nap izgulok, mert másnap suli. :( Nem bírom már és még jó pár év velük. Hogy kedveltessem meg magam? 15/l
2014. márc. 12. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Ha látják rajtad, hogy nem érdekel mit mondanak rólad,akkor abbahagyják. Foglalkozz most a tanulással. Elvégre tanulni mentél oda,nem? Egyébként mindenhol vannak ilyen emberek mint ők. Inkább legyél önmagad mint egy a sok közül. Mellesleg engem sem sokan bírnak, mert nem vagyok nagyszájú és nem beszélek vissza a tanárnak. 16/L
2014. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen még 11 éves koromban. Mára már 24 éves vagyok és a mai napig kísért a dolog. Nekem mondjuk kicsit tovább ment, követtek hazáig, csúfoltak, dobáltak és a ház előtt vártak, ha valahova menni akartam követni tudjanak.

Szerintem soha nem fogom túltenni magam rajta.

Én a helyedben elhúznék az osztályból... még most.

Sajnálom :(

2014. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, velem is valami hasonlo van. Mindenki ketszinu es csak a grimaszt latom az arcukon mikozbe en mindog kedves es segitokesz probalok lenni. Ha gondolod irj privatba! :)
2016. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!