Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet rossz kategória, de...

Lehet rossz kategória, de valaki segitsen! Tele van az osztályom írígy, buta, beképzelt lányokkal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már harmadik középiskolába járunk..első óta tart egy olyan fajta lenézés,kibeszélés,leszólás,hogy megáll az ember esze.17 évesek,az egyik bukott kis szőke cicababa,aki engem folyton utánoz,szilikon mell,mű fogsor,47 kiló, másik olyan büdös izzadságszagú,harmadik meg ma-holnap éhenhal,nincs pénz fogkrémre se,és mégis a másikat bántják.Az osztályfőnök már totál kikészült tőlünk,én soha nem szólaltam meg,csak ha bántottak így belekerültem.Az egész iskola rajtunk röhög.Ki akartam iratkozni,de nem engedték szüleim,se tanáraim.Mindenki ronda,kövér dagadt disznó,vagy épp csont,büdös k****,stb.. mindenki utálja őket,mégis félnek tőlük.Nem fogom tovább tűrni,de ha beszólok neki,ha szakad a cérna az dúrva lesz,de akkor csak elfajul az egész. Mit tegyek/ünk? :/
2013. okt. 23. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Elég durván osztasz mindenkit.Te olyan marha tökéletes vagy?Egyszerűen csak idegbajos vagy.Amúgy ha ez a 3. sulid nem gondolod,hogy veled van baj és nem a többiekkel?Esetleg?
2013. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem osztok én senkit... látod,te is belém kötsz pedig fogalamad nincs a dolgokról,ha belekerülnél egy ilyenbe megnéznélek..Kül.meg harmadik osztályba járok,nem harmadik iskolába,de ez ne legyen probléma.
2013. okt. 23. 11:15
 3/13 A kérdező kommentje:
És igenis volt már olyan,hogy sírva mentek haza lányok,mert egész nap csesztették őket! 17 évesen..
2013. okt. 23. 11:17
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Fogalmazni sem ártana megtanulnod:D Nem az első vagyok,de neki is nekiesel.Tényleg nem vagy 100as...
2013. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kedves szavakat. :)
2013. okt. 23. 11:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Össze kell fogni a többi emberrel... ők a kisebbség, sok lúd disznót győz.


És egyetértek a többiekkel. Ha nem tudod értelmesen és ÉRTHETŐEN megfogalmazni, mit is akarsz elérni, akkor ne legyél felháborodva, ha nincs értelmes válasz.

2013. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is rögtön az jutott eszembe hogy ha már a harmadik suliba jársz, ott nem biztos hogy csak a többiekkel van a baj.
2013. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jobb lenne, csak hagyni a dolgokat, légy indifferensebb velük szemben.(nekem leesett, hogy harmadikba jársz és nem a harmadik középiskolába)
2013. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Figyelj!

Egy embert az idegesít a legjobban, ha amikor idegesíteni akar valakit, az nem sikerül , vagy épp visszamondasz egy jó szöveget(én sokat tudok, írj priviben mire kéne).A szüleid.komolyan nem engedik, hogy elmenj egy ilyen helyről, akkor mondd el nekik, azt amit itt írtál


Szép napot, békés életet!

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

2013. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vered a 3 közül az egyiket állba, és megszűnne a problémád...
2013. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!