Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azért sírtam este mert a...

Azért sírtam este mert a tanárnő azt mondta, hogy rossz a vonalzóm. (? )

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék...nem vagyok se.sírós, se nagyon érzékeny lány.

Adott volt egy matek óra, amin egy színes mintás vonalzót használtam. A hátuljára volt ragasztva a papír a mintával, ami miatt kicsit görbe volt az "egyenes", amit húztam vele. És mondta is a tanárnő, hogy ez így nem jó, meghogy ne azért hozzam el mert szép meg ilyesmi... És én mondani akartam neki,hogy nem azért hordom mert szép, hanem mert azt hittem, hogy megfelel q célra. De rájöttem, vagyis úgy éreztem, hogy nem értené meg, de hiába kezdtem bele ebbe háromszor, nem bírtam folytatni a mondatot.

Aztan este elgondolkodtam valamiért ezen és elkezdtem sírni. Pedig ENNYIÉRT nem kéne. És csak arra gondoltam, hogy azt a vonalzót meg apától kaptam valamikor régen és hogy miért vagyok kiakadva. Pedig tényleg nem vagyok ilyen,hogy ennyiért sírjak.

14/L


2014. márc. 13. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert ilyenek vagyunk mi nők.. nem a vonalzó volt a baj nem is a tanárnő, hanem valószínű vlmi ami apukáddal és a tőle kapott ajándékok ugymond...
2014. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyen a pubertás kor. én is minden marhaság miatt sírtam. még azon is a verseken amiket újságba jelentettek meg a gyászjelentéseknél.. nyugi majd elmúlik
2014. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a kamaszkor miatt van, de az is lehet, hogy most így hirtelen nagyon felgyült benned minden és így jött ki rajtad ez az egész. Ne aggódj, mostanába én is sokszor a sírás szélén állok ilyen piti dolgok miatt, meg azok miatt a dolgok miatt, amiket mögéjük képzelek.
2014. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért sírtál, mert bántott az, hogy valaki leszólta azt amit apukádtól kaptál. Ilyen velem is volt, szerintem ez nem baj. :) Fel a fejjel!
2014. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk az egész életed történetét, de valószínűleg inkább apukád, mintsem a vonalzód miatt sírtál. :D

Én is szoktam hülyeségek miatt pityeregni, a múltkor egy VÍGJÁTÉKON bőgtem el magam. XD

2014. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és hogy ilyen kedvesek vagytok! :)

Jól esett ezt megosztani valakikkel.

2014. márc. 14. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Megjött?
2014. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. júl. 23. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!