Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eddig cikiztem egy tanárt a...

Eddig cikiztem egy tanárt a töbiekkel együtt, de én rájöttem, hogy csúnya dolog. Rossz ember vagyok, hogy eddig cikiztem?

Figyelt kérdés
Ha tudná biztos rosszul esne neki. Hülye vagyok. Istenem... Sz@r amikor megszólal a lelkiismeret.

2013. jan. 1. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Megbántad? Na látod?!!:) Am azt hallottam, Jézus mondott ilyet, hogy ha valaki rosszat tesz, akkor azt nem azért mert ő rossz, hanem azért csinálja/ta, mert kis tudatlan:)
2013. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De am ha lelkiismeret-furdalásod van, meg bűntudatod, hogy te most rosszat tettél, akkor felismerted, hogy tévedtél, azt azért írtam oda, és az nem rossz:) Előző vagyok:)
2013. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja és meg kell nekik tanítani, amit nem tudnak, ami miatt nem jót tettek
2013. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!