Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy leszálljon...

Mit csináljak hogy leszálljon rólam az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályban, akivel első két hónapban egész jóban voltam. Nem a legjobb barátnőm volt, de beszélőviszony volt.

Aztán novemberben volt egy félreértés és azt hitte mindenki hogy kamuztam valamivel kapcsolatban, és aztán az egész osztály meggyűlölt, de ezzel a csajjal "normális" maradt a viszonyom, felköszöntött a szülinapomon, stb.

De most elkezdett beszólogatni, gőzöm sincs miért. Lett volna egy fáklyás felvonulás pénteken és ofőin az egész osztály előtt hogy "Hát X. Y. miért nem jön?" X.Y. = az én nevemet mondta, és mikor mondtam, hogy dolgom van, tök gúnyos hangon azt mondta, hogy nekem érdekes módon mindig mennem kell valahova.


Szóval mit csináljak, hogy leszálljon rólam ez a csaj? Váltsak iskolát?


2014. márc. 17. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ezért az iskola váltáson gondolkodni? Szerintem meg a hozzáállásodon kéne változtatni!

-Miért érdekel, hogy ki mit gondol?

-Mi a fenének kell felesleges időt pazarolnod arra, hogy mindenkinek magyarázkodj, és másoknak megfelelj?

2014. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Hagyd figyelmen kívül. Meg kell tanuld kezelni ezeket az embereket, a menekülés soha nem jó. Szerintem kezdj el egy új hobbit, valamit, amit szeretsz, ahol új barátokat szerzel, akiknek hasonló az érdeklődése. A csajt meg ne vedd figyelembe.
2014. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit te gondolsz magadról, az a tiéd. Amit te gondolsz másokról, az is a tiéd. Amit mások gondolnak rólad, azzal neked semmi dolgod.
2014. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az egesz osztalyod gyulol es piszkal, nincsenek barataid, nem erzed jol magad akkor szerintem semmi baj az iskolavaltassal.
2014. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2014. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne is törődj mások véleményével! Egy egyszerű nagyon gagyi valós példa: Ha rajzórán rajzolni kell valamit, azt megcsinálom. De ha én úgy gondolom, hogy az úgy nem jó, nem tetszik akkor változtatok rajta! Múltkor egy állatott kellett festeni! Megcsináltam csiguszt spongyabobból! De nem mutatott elég jól, ezért több logót is odafestettem. Az egész osztálynak tetszett csak a tanárnak nem! Engem meg nem érdekelt a véleménye. Nekem így tetszik és kész!
2014. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!