Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudott megváltozni...

Hogyan tudott megváltozni ennyire egy osztálytársam 2 év alatt?

Figyelt kérdés

9. osztályban kezdetben még olyan kis csendes, visszahúzódó fiúnak tűnt, aki csak 1-2 emberrel beszél, barátnője egyáltalán nincs. Szóval hasonlított rám valamilyen szinten. Nyugodt, csendes volt, az osztályban kb. a legjobb tanuló.

Persze pár fiúval haverkodott ott, és mostanra meg a fiúkkal tök jól elszórakozik, ő röhög az osztályban és beszél órákon szinte a legtöbbet, folyamatosan valakikkel van, a lányok is tök szívesen beszélgetnek vele. Csomó mindenen röhög. Meg az évfolyamból másokkal is jóba van, az osztálynak meg egy fontos tagjává vált.

Nem mondható már olyan csendes, visszahúzódó embernek.

Hogyan lehet így megváltozni teljesen? Mert nekem is ezt kéne tennem, csak nem tudom hogyan.


2014. márc. 7. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Általánosba is együtt jártatok?

Szerintem maradj hű önmagadhoz.

2014. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
Ahogy jobban barátkoztak vele megnőtt az önbizalma neked viszont még nincs szinte semmi önbizalmad de ha valaki bíztatna neked is sikerülhetne kitörni a "szarból". De egy jó tanács na akarj nagyon rá hasonlítani mert azt észreveszik azért az osztálytársak és akkor még ellenszenvesebbé válsz a szemükben.
2014. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
9.-ben először még mindenki csendes és visszahúzódó, utána mindenki kimutatja a foga fehérjét.
2014. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
25%
Kedves előző válaszoló Persze maradjon hű önmagához de akkor semmire nem megy biztos te is egy kretén vagy.
2014. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én féltem, hogy mi lesz, ha nem tanulok, meg ha nem felelek meg a felettem állóknak, vsgyis szülők, tanárok.

Ma már bánom.


Nyugodtan legyen pár beírásod, pár perc késésed, legyen rosszabb a magatartásjegyed. Tanulni meg elég arra rendesen, amelyik tantárggyal kezdeni is akarsz valamit.

2014. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne bukj meg, jó jegyeid legyenek azokból a tantárgyakból, amikre később a karriered építed, és jól sikerüljön az érettségid. Ezek azok az iskolai kötelességek, amikre oda kell figyelned. A többi mellékes.


Kicsit szórakozz! Változz! Vegyél egy pár új cuccot, amiben tényleg úgy érzed jól nézel ki, aztán beszélgess a többiekkel. Ha jól érzed magad a bőrödben, azt mások is észreveszik, és teljesen máshogy fognak hozzád állni.

Elkezdeni a legnehezebb, de utána sima ügy. A pozitív megerősítés hajtani fog.

2014. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zkocka válasza:
1-4. Osztályig én is csendes voltam és visszahúzódó. Most meg teljesen az ellentéte
2014. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!