Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a piszkalasok ellen?

Mit tegyek a piszkalasok ellen?

Figyelt kérdés

Elmesélem a történetet. 9. Osztályos gimnáziumi tanuló vagyok, ezelőtt általános iskolában nem voltak ilyen gondjaim az osztálytársakkal. Szóval:

November- december környékén elkezdtek piszkálni a fiú osztálytársaim, később egyre többen csatlakoztak hozzájuk, mígnem eljutottunk oda, hogy az egész fiúcsapat ellenem van. Hogy miért kezdtek el piszkálni, ne kérdezzétek, nem tudom. A legrosszabb az, hogy egy igazi barátom sincs az osztályból( egy, akivel ezelőtt több évig(!) legjobb barátok voltunk, ilyen miatt elárult, konkrétabban: nem áll ki mellettem, csak röhög azon, ahogy piszkálnak. Akiket év elején szereztem barátokat, ők is már piszkálnak.) egyszóval: minden fiú ellenem van, 2-3 kivétellel, de ők semlegesek, mert nem is piszkálnak és nem is vagyunk jóban)

Próbáltam többmindent:

Barátkozni velük( elhajtottak)

Visszaszolni( én lettem a szar mert megvedtem magam)

Leszarni őket( nem hagyják abba..)

Mit tegyek? Kezd már nagyon elegem lenni...

( iskolaváltást csak legvégső esetben tennék meg)


2014. márc. 19. 17:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hozzátenném: fiú vagyok.
2014. márc. 19. 17:14
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne légy már ilyen nyuszi.. Állj eléjük és mondd meg nekik hagyják abba, mert rosszul járnak..
2014. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt régebben.

Amit tehetsz:

- Beszélsz a tanáraiddal, szüleiddel.

- Egy embert szemelsz ki magadnak, és magad mellé állítod, tudom, nagyon nehéz, de nem lehetetlen.

- Lehúzod ezt a három hónapot, és elmész egy másik suliba, tudom, hogy nem könnyű, de sokszor célravezetőbb.

- Lányokkal barátkozol.

Többet nem tudok most így hirtelen. Remélem, hogy jobbra fordulnak a dolgaid, sok sikert :)

2014. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Mont írtam, ezt már megtettem, sőt néhányszor vissza is utottem, de én jöttem ki belőle rosszul, mert akkor mindenki rámszállt, és én lettem a szar, amiért kiálltam magamert.
2014. márc. 19. 17:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a szar, csak az ő szemükben vagy az.. megütnek? én biztos akkorát adnék vissza neki, hogy nem kelne fel.
2014. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

17:26:

Mondok egy ilyenre példát. Egyszer az egyik hátulról úgy belémrúgott, hogy a padot megtérdeltem. Na az már az a pont volt, ahol tényleg besokalltam: megfordultam, és jól megrugdostam a gyereket. Utána pedig leuvoltotte a fejem, hogy hogy merek visszarugni, és elmondott mindenféle nyomoréknak stb, többiek meg helyeselték is. Nem szoktam másokat bántani, főleg nem kezdeményezni, de ez már a sokadik utese volt felém... :/

A piszkalok kb felét meg tudnám verni, ha arról van szó, csak nem szeretek verekedni, egyáltalán nem, és nem hiszek abban, hogy az erőszak megoldás lenne...:/

Vagy talán mégis? Párat egyesével meg kéne vernem suli után? Az is megoldás lenne?

2014. márc. 19. 17:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Erőszak erőszakot szül. Ha nekik mész, te leszel a hibás, és akár fel is jelenthetnek. Húzd ki ezt a három hónapot, és válts iskolát, mást nem tudok javasolni.
2014. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a verekedést, az erőszakot..

De ha megütnek téged, az már bűn, és ha te visszaütsz, az csak önvédelem.

2014. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig az ilyen barmok pont az erőszakból tanulnak.
2014. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vedd fel telefonnal amit csinálnak, aztán senki nem szólhat semmit be megcsapkodod őket.
2014. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!