Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek az osztálytársaim...

Mit tegyek az osztálytársaim ellen?

Figyelt kérdés
Hát szóval most mentem egy új iskolába most Szeptemberben és mindennap a fiuk belém kötnek valamiért van 2 srác akik helyesek és pont ők nem kötnek belém.Van 2 csaj aki picit valamiért belém köt d eők nagyon ritkán.És van egy cigány lány az Ibolya aki most már 8-dikos lenne de most megbukott így az én osztályomba jár és mindig mondja,hogy kisérjem haza mert ha nem akkor megver meg stb.És mindig én kisérjem haza egyszer haza kisértem de akkor is fognom kellet a táskáját.
2013. nov. 11. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsősorban ne hagyd magad, másodszor szólj az ofőnek, vagy valamelyik tanárnak, akiben megbízol. Vagy valamelyik szülődnek.
2013. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nem egyszerű helyzet. Ha hagyod magad csak rosszabb lesz. Ki kell állnod magadért, persze ez esetbe időlegesen nehezebb lesz, de később leszállhatnak rólad. Pontosan hány éves vagy? Ha verekedésig fajul a dolog ajánlanám neked a gázsprét , vagy a sokkolót egyszeri használat után visszavesznek.
2013. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!