Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy tanár az alábbiakat mondja?

Figyelt kérdés
Nem pontosan idézem, de a következőket mondta. Ha egy ember már jó régóta nem néz tv-t, nem követi a celebeket, nem iszik, nem dohányzik, még bulizni sem jár el akkor ezen tulajdonságai miatt ki fog szorulni a világból. A jövő azoké az embereké, akik mindezeket csinálják. Nem, igenis, hogy a jövőben is az érték érték marad és nem fog mindenki a tv előtt ülni vagy eljárni bulikba. Hanem mindig meglesznek a kivételek. Épp az ilyenek viszik majd előre a világot, megmutatják, hogy van más út is. A tanár szerint idióta vagyok és nem veszem észre, hogy mi folyik körülöttem.
2014. márc. 20. 02:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de annak mi köze egymáshoz ha valaki néha eljár szórakozni és annak hogy ki viszi előre a világot? A kettő mióta zárja ki egymást?
2014. márc. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tanárral együtt mind a ketten hülyék vagytok...
2014. márc. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem érezte át, mekkora súlya lehet a szavainak az életedben. De a helyedben nem foglalkoznék vele, elkönyvelném, hogy vele nincs valami rendben.
2014. márc. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pff az illető egy barom. Nem iszom, nem dohányzom, nem követem a celebeket. A körülöttem élő emberekkel ugyanez a helyzet. Persze vannak társadalmi rétegek ahol a többség olyan amit leírt ez az ember, de ezek szerint nincs azzal tisztában hogy vannak olyan rétegek, ahol egyáltalán nem.
2014. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!


Nyilvánvalóan vannak olyan rétegek, de sajnos a többség mégsem, sőt fájó szívvel azt kell, hogy írjam még nem is találkoztam azzal a réteggel, akikről te írsz.

2014. márc. 20. 10:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Nézd, ha valaki nagyon jól érzi magát a bőrében, él bele a nagyvilágba az nem foglalkozik a körülötte lévő dolgokkal szerintem, ennélfogva hogyan tudná előrevinni a világot. Tehát valahol mindenki világa egy zárt világ sajnos.
2014. márc. 20. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:
5-sre: Azt hiszem szegregáltabban élünk mint sokan gondolnák... bármilyen csoportba tartozik is az ember, nehéz túlnézni rajta, elképzelni hogy van más is, átkerülni egy másik értékrendű csoportba szintén nagyon nehéz. Ha tudunk róla, már az is több a semminél.
2014. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy egy noname tanár szerint ki visz előre a világot?


Azért mert ő fejest ugrik egy kútba, én még nem fogom követni.

2014. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem. De konkréten engem tartott idiótának a véleményem miatt.
2014. márc. 21. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!