Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem szeret a töri tanár. Mit...

Just Jadee kérdése:

Nem szeret a töri tanár. Mit csináljak, hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés

Nem szeret a töritanár.Már-már olyan szinten ,hogy a dolgozatban a jónak mondható/elfogadható kérdésbe is beleköt.Nem vagyok egy buzgó,jelentkezős tipus,de ez nem kizró ok arra hogy ne kedveljen.Tudom nem szerethet mindenki,de azért ez mégis milyen már,hogy egy jó válaszra csak fél pontot ad az egy helyett.Volt olyan ,hogy egy iskolai ünnepséget Fels€ge szervezett és én is bele kerültem valahogy és akkor egész nap rohangáltam utánna és utnna is ugyanúgy fúj rám. Szerintetek mit kellene tennem,hogy egy kicsit legalább jobban megkedveljen (nem kell,hogy a kedvencei közé tartozzak).Ne gyertek azzal,hogy ilyen és kész mert arra magamtól is rá tudok jönni.

Előre is köszi a válaszokat,minden értelmes válaszolónak megy a zöld kéz egyértelműen :)

14/L



2014. márc. 23. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia ! velem is ugyanez a helyzet a töri tanár nem kedvel.szerintem az lehet az oka hogy nem tartozok a jó törisek közé...hülyének akar feltüntetni az osztály előtt de a legnagyobb hogy többnyire mindenki le szarja :D 8. os vagyok szoval már nem kell sokáig elviselnem.azt tudom tanácsolni ne foglalkozz vele látom írtad 14 vagy te is nem sokára el ballagsz.addig is ha jó választ nem fogad el mutasd meg szüleidnek be mentek és meggondolja magát.ha meg cseszeget szólj vissza neki lehetőleg káromkodás nélkül :)
2014. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jujj köszi! Menta zöld kéz!Csak az a baj hogy kisgimis vagyok úgyhogy nem ballagok hanem ki kell bírnom még 4 évet! :P
2014. márc. 23. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

ha esetleg ennyire nem normális akkor váltsál iskolát

2014. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha beszélgetnél vele töriről? Pl akár órán is találj ki kérdéseket, és tedd föl neki, meg esetleg kérdezd meg, hogy miből lehetne csinálni szorgalmit, gyűjtőmunkát. Inkább az első felét amit írtam, ennek hagyd, a szorgalmis esetleg talán hátha bejönne, meg ilyen nagyon édes hangon köszönj neki mindig, mosolyogva, hogyha találkoztok; de megjátszottság semmiképpen ne érződjön belőle, próbáld úgy, mintha valami jóbarát lenne, v olyan rokon , akit szeretsz
2014. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beauvoir ***** válasza:
100%

Részben egyetértek az előttem szólóval. Tegyél fel neki kérdéseket, de ne olyat, amire egyértelmű a válasz. Lehetőleg a témához kapcsolódjon, de olyan legyen, amiről órán nem esik sok szó. Így látni fogja, hogy téged a plusz is érdekel. Ez tetszeni szokott a tanároknak. Vagy esetleg ha tudsz valami érdekességet oszd meg órán. Egyébként, ha ügyes vagy, akkor egy hozzáértő, komplexebb kérdést is feltehetsz neki, amivel egyszerre villantod meg a tudásodat, és látja, hogy érdekel a történelem. A tanárok már attól is odáig vannak, ha van akit érdekel a tantárgya, van kihez intézni a szavát.

A helyedben azért azon is elkezdenék gondolkozni, hogy nem sértettem-e meg valamivel a tanárt. Ok nélkül nem gyakran rondítanak bele a dolgozatokba.

Végül pedig, még megjegyezném, hogy ezt a nyájaskodást, meg fölösleges mosolygást hanyagold.

Remélem tudtam segíteni.

2014. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,nagyon sokaz segítettetek.Mindenkinek ment a zöld kéz.

Amúgy ez a tanár már 5.óta fúj az osztályra egy-két kivétellel mert eléggé hangos osztályba járok,nem csak velem csinálja ezt hanem szinte mindenkivel.

2014. márc. 24. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!