Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » IZGULOK! Holnap új iskola új...

IZGULOK! Holnap új iskola új esély új barátok itt az esély nem hátrálok?

Figyelt kérdés

sziasztok ! 12 éves lány vagyok és holnap új iskolába mennék ami itt Tatán van. én Tatabányán élek az iskola egy magán iskola , hiperaktív figyelemzavaros gyerekeknek. énis az vagyok :) és az előző iskolámban kinem állhattak ! mindenki utált.. de holnap új esélyem van !! de ezt nem l,ehet vissza játszani..és én úgy izgulok.. anya volt már bent beszélni az igazgatóval. kérdeztem hogy hogy nénznek ki a gyerekek azt mondta hogy nincs rajtuk semmi különöos..stb hogy ott nem csúfolják,verik egymást.. azt kitíltják az iskolából.

és lenne pár kérdésem most

1 ilyen ruhát vennék fel nem túl r#bancos : egy rózsás fekete fehér leggings egy kék hosszú szegecses póló rózsaszín rózsás füllbevaló és cipőnek pedig egy fekete deszkás cioőt amin van egykis narancssárga,kék is .. a hajam meg még nem tudom rövid hajam van a fufrum az hosszú.. és vagy alul ilyen kis vékonyka gumival fognám össze két oldalt vagy fent egy kicsit össze gumizok.

2 : ha így mutatkozok malyd be az úgy jó lessz ?: Sziasztok ! a nevem ------- de hívjatok csak Lysandrának ! .... vgay hogy :! mit ?! mikor segítsetek lécives ! nem tudok mit tenni de nagyon izgulok !!


2014. márc. 24. 19:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell nagyon izgulnod, ne öltözz túl feltünően csak olyat vegyél fel amit normálisan szoktál hordani. A bemutatkozás jó lesz bár szerintem ők fognak téged kérdezni.
2014. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
51%

Nem csoda,hogy uj iskolaba mesz....

Mondtam mar,hogy beteg vagy..........

Te vagy az a lany,aki szerelmes egy manga figuraba,es o akar lenni Lysandra,es alombilagba akar elni stb......

Nem baj,jo lesz neked ez az uj suli.

Tokeletes ruha,es koszones. Pont oda illesz! Azert szurkolok!

2014. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszóló ! gratulálok az életrendedhez ! ugye tudod hogy a hiperaktív/figyelem zavaros embereknek nagyobb az inteligenciájúk is mint egy átlag embernek ? :) és mint az idióta rasszista embereknek is ...
2014. márc. 24. 19:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez messze nem bizonyított kérdező, sőt.... Nagyon érdekelne, hogy ezt honan szedted.

Másrészt én nem feltétlenül mennék legginsbe, de te tudod, te érezd magad jól a bőrödben. Probálj meg a szimpatikus emberekkel beszélgetni. Megkérheted őket, hogy mutasák meg a sulit stb. Bemutatkozni meg úgy mutatkoz be ahogy neked tetszik.

2014. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb az intelligenciájuk. És? Azért te nem teszel semmit. Egy bizonyos mennyiségű intelligenciával születsz, az nem változik, esetleg maximum 5-tel javul. Maximum. Ne dobálózz azzal, hogy magasabb intelligencia, mert azért neked semmit sem kell tenned, veled születik.
2014. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda?Életrend?XDD Az mi?

Na meg,neked több az intelligenciád..huhu:D

Ezt a betegséget az atyaúristennél is diagnosztizálják már,de szerintem ezt csak a szimpla butaság,primitívségre,naivságra találták ki,hogy eltakarják vele.

A többi pszichológiai betegséget aláírom.De ilyen nincs.

2014. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésednél még 14 voltál.
2014. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is viseld, amit viselni szoktál. A köszönésnél meg nem kell túlzásba vinni a dolgot, mert szerintem látszik ha begyakoroltad. Szóval csak csináld úgy, ahogy jól esik. :) És tudom, hogy ez elcsépelt szöveg, de csak legyél önmagad és kész. Én is nem rég váltottam iskolát és nem nagyon izgultam a dolgokon (talán csak egy kicsit. :) ) És máris összebarátkoztam pár emberrel. Szóval ne izgulj rajta, majd lesz ahogy lesz, és mivel mindenhol más emberek vannak, nagy esély van rá, hogy legalább egy-két emberrel összebarátkozz az osztályból. :)
2014. márc. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod, hogy szólítsanak Lysandrának akkor kegyetlenül ki fognak röhögni.
2014. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Horus magnus est ***** válasza:
Lissandra? Best ap mid szerintem, de luxot jobb szeretem
2014. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!